Автобусы с николаевскими детьми, которые ехали на отдых в Рыбаковку, остановили на трассе из-за нарушений

13 июня 2019, 20:59

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області спільно з Патрульною поліцією у Миколаївській області продовжує здійснення заходів державного контролю в рамках проведення комплексу профілактичних заходів «Автобус 2019».

13.06.2019 року під час рейдової перевірки було виявлено автобуси, що перевозили з м.Миколаєва до с. Рибаківка організовані групи дітей без наявності оформлених дозвільних документів! Після з‘ясування всіх обставин у відношенні перевізників, що здійснювали такі перевезення, складено відповідні матеріали; співробітниками Патрульної поліції негайно організовано супровід автобусів до місця відпочинку дітей, адже саме вони стали заручниками безвідповідального ставлення і перевізників, і організаторів даної поїздки!

Керівників підприємств, що надавали послуги з перевезення за зазначеним маршрутом, викликано до Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області, а на майбутнє звертаємо увагу всіх директорів шкіл та інших відповідальних осіб, що займаються організацією перевезень дітей, на неприпустимість таких випадків — будьте надзвичайно пильними при оформленні поїздок організованих груп дітей, відповідальність несе кожен з вас!!!

Одночасно з цим відбується рейдова перевірка у курортному селищі Коблеве Березанського району, адже в розпал літнього сезону, перед вихідними днями, значно збільшився пасажиропотік в даному напрямку, тому перевірятимуться всі транспортні засоби, що задіяні в сфері пасажирських перевезень!

Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *