Административные здания Николаевщины украсит красно-черный флаг

05 марта 2018, 12:35

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

На заседания постоянных депутатских комиссий и на сессию Николаевского областного совета выносится вопрос: «Про використання прапору національно-визвольної боротьби українського народу на території Миколаївської області».

Это связано с тем, что красно-черный флаг сыграл большую роль во время борьбы украинского народа за свою свободу в середине XX столетия, а также в ходе антитеррористической операции на востоке Украины. Об этом говорится в проекте решения XIX сессии седьмого созыва:

«Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті», враховуючи велике символічне значення, яке відіграв червоно-чорний прапор під час збройної боротьби українського народу за свою свободу в середині ХХ століття та в ході антитерористичної операції на сході України».

В проекте решения сказано:

  1. Рекомендувати розмістити поряд з адміністративним будинком Миколаївської обласної ради, а також поряд з будівлями, у яких розміщуються органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, прапор національно-визвольної боротьби українського народу.
  1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Миколаївщини розміщувати на будівлях прапор національно-визвольної боротьби українського народу.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *