Александр Кушнир участвует в Украино-Чешском бизнес-форуме

12 июня 2018, 9:35

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

11 червня заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір за  дорученням очільника області Олексія Савченка взяв участь в Україно-Чеському бізнес-форумі, який проходить за ініціативи урядових кіл України та Чехії, а також провідних бізнес асоціацій обох країн.

З української сторони в заході бере участь доволі потужна делегація у складі Віце-прем`єр-міністра України Володимира Кістіона, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталі Микольської, першого віце-президента Торгово-промислової палати України Михайла Непрана. Серед представників української регіональної влади і бізнесу – учасники із Закарпаття, Полтавщини, Миколаївщини, зацікавлені у розвитку торгівельно-економічних зв’язків з Чехією.

У ході зазначеного бізнес-форуму проведено презентацію економічного потенціалу України в аспекті перспектив залучення іноземних інвесторів. Економічний потенціал Миколаівщини, окрім Олександру Кушніра, представляв також президент Миколаївської РТПП Ігор Катвалюк.

Представники України та Чехії відзначили важливість подальшого взаємовигідного співробітництва між країнами, конкретизовано найбільш перспективні сфери.

За словами Олександра Кушніра, всі учасники форуму погодилися, що значним стимулом для розвитку співпраці стала імплементація Україною економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. «При цьому, Надзвичайний та повноважний посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс відзначив, що дієвим шляхом подальшого розвитку економічного співробітництва між Україною та Чехією, як і інших країн ЄС, має стати інтенсифікація прямих контактів на міжрегіональному рівні між представниками місцевої влади і бізнесу», — розповів Олександр Кушнір.

«Зі свого боку, Миколаївська делегація дала чіткий меседж чеській стороні і наголосила на готовності розвивати тісну співпрацю, створювати сприятливі умови для залучення чеських інвесторів», — наголосив заступник голови ОДА. 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *