Алексей Савченко рассказал о первом из региональных проектов развития, которые будут реализовываться на Николаевщине в следующие три года

01 марта 2019, 18:02

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Капітальний ремонт радіологічного корпусу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру — перший з проектів на яких обласна влада робитиме акцент при реалізації Перспективного плану розвитку Миколаївської області. Про це повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

«Зараз завершується процес формування Перспективного плану розвитку Миколаївської області на 2019-2021 роки, старт якому минулого року дав Президент України Петро Порошенко. Вже маємо перелік проектів, на які обласна влада планує зробити акцент. Відсьогодні планую більш детально знайомити жителів області з цими проектами, щоб кожен міг висловити свою думку і пропозиції», — повідомляє голова Миколаївської ОДА.

Так, перший з проектів – «Капітальний ремонт радіологічного корпусу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради» (м.Миколаїв, вул. Миколаївська, 18).

Мета проекту:

  • надання жителям області якісної спеціалізованої медичної допомоги на сучасному рівні;
  • створення для пацієнтів комфортних умов перебування у закладі.

Проектом передбачені:

  • комплексна термомодернізаця будівлі з утепленням стін, перекриттів, заміною
  • мережі опалення
  • технічна модернізація
  • оснащення медичного закладу сучасним обладнанням
  • закупівля гамма-терапевтичної установки типу TERABALT UJP PRAHА,
  • спеціалізованого комп’ютерного томографа, цифрового рентгенівського
  • стаціонарного мамографа.

Для реалізації проекту з бюджетів різних рівнів заплановано більше 110 млн грн.

«Переконаний, що після реалізації проекту, наш онкоцентр стане кращим на Півдні України. Цього року ми запланували залучити для реалізації наміченої мети кошти з бюджетів різних рівнів – більше 110 млн грн, і я вдячний місту Миколаєву за підтримку ініціативи обласної адміністрації з цього питання. Але це буде тільки перший крок, бо особисто мене цікавлять не стіни, а справжня цінність медзакладу – оснащення і лікарі. Впевнений, що після реалізації нашого амбітного проекту нам вдасться домовлятися з іноземними партнерами, щоб вони відкрили тут свої представництва – щоб наші пацієнти мали можливість безпосередньо отримувати послуги і консультації від спеціалістів Німеччини та Ізраїлю», — зазначає Олексій Савченко.

Пресс-служба Миколаївської обласної державної адміністрації


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *