Алиментщики вернули долг своим детям, благодаря системе ограничений: не пустили за границу, запретили водить автомобиль и даже охотиться

11 ноября 2018, 11:38

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Понад 100 мільйонів гривень боргів з аліментів за 10 місяців роботи стягнули державні виконавці області. Про це розповіли під час прес-конференції в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

За словами начальника управління Романа Возняка, більше половини цієї суми повернули завдяки застосованим обмеженням. Загалом було винесено 22 420 процесуальних рішеннь щодо обмежень боржників в праві виїзду за кордон, керуванню транспортними засобами, користування зброєю, полювання тощо.

Нагадали й про те, що наразі для боржників з аліментів можлива й кримінальна відповідальність.

«Якщо людина, ухиляється від сплати аліментів, то у такому випадку буде зобов’язана піти на суспільні роботи і зароблені кошти віддати дитині. Якщо ж боржник відмовляється займатися суспільними роботами, для нього наступає кримінальна відповідальність. Такому порушнику передбачено адміністративний арешт строком на 5-7 дів, а в разі злісного ухилення особи від відбування суспільно-корисних робіт, передбачається позбавлення волі строком до 2 років», — відзначив очільник Миколаївської юстиції.

Крім цього, говорили про здобутки органів ДВС у Миколаївській області у напрямі стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Заступник начальника Управління державної виконавчої служби – начальник відділу аналітики та статистики Управління ДВС ГТУЮ у Миколаївській області Олена Ткаченко відзначила, що протягом 10 місяців було стягнуто більше 38 мільйонів гривень богів по заробітній платі.

Назвали й недобросовісних працедавців, серед найбільших боржників по виплаті заробітної плати залишаються ТОВ «Мостобудівельний загін №73» та ДП «Український радіотехнічний інститут», які завинили працівникам 2,7 млн грн та 2,3 млн грн відповідно».

Відзначимо, що наразі працює публічний реєстр боржників, в якому зібрано та систематизовано інформацію про осіб, які мають борги з аліментів, підприємства, які заборгували зарплату своїм співробітникам, а також боржників, які перешкоджають одному з батьків бачитися з дитиною. Знайти реєстр можна на офіційному сайті Міністерства юстиції України, або перейшовши за посиланням erb.minjust.gov.ua. Доступ до реєстру є вільним.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *