Ансамбль «Грация» удивил николаевцев программой к Новому году

02 января 2018, 20:27

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Впродовж багатьох років народний ансамбль бального танцю «Грація» традиційно проводить концертні програми до Нового року.

Кожного разу цей колектив вміє радувати і дивувати своїх прихильників. Хореографічні постановки  ансамблю «Грація» гармонійно відповідають культурним запитам сучасного глядача та дарують феєрверк почуттів. Концертні композиції, ансамблеві номери вражають своєю вишуканістю і магнетизмом, оригінальністю і  бездоганною технікою виконання та яскравими костюмами.

Сьогодні неможливо уявити культурне життя міста та області без  народного ансамблю бального танцю «Грація». Володимир Почтаренко віддав цьому колективу він майже 50 років яскравого творчого життя. Він був досвідченим та високопрофесійним спеціалістом у галузі бальної хореографії. Нині справу свого вчителя достойно продовжують його талановиті учні —  Роман Гусаков, Ганна Салімова, Віктор Богуславський, Ангеліна Бахтій, Олександр  Почтаренко,  Лариса Шиян  та інші.

Радує те, що керівник ансамблю Роман Гусаков дуже відповідально і трепетно ставиться до історії колективу. Він має хороші організаторські здібності. Незважаючи на його молодість,  його творча діяльність  служить прикладом для колег та учнів. Роман Костянтинович з гідністю продовжує традиції «Грації», але погляд його спрямований у майбутнє.  А це значить, що ми будемо мати чудову нагоду бути свідками подальших творчих злетів колективу напередодні його 50-річчя.

У концертній програмі на два відділення брали участь усі покоління колективу, а це близько 200 учасників.

Приємно, що Олександр  Почтаренко та  Анастасія Богуславська  не поривають зв’язків з улюбленим колективом. Танець – це їх стихія.  Вони надзвичайно обдаровані молоді особистості, і з кожним днем росте їх майстерність. Після концерту Олександр та  Анастасія вже прямували до Англії, де проходять міжнародні змагання з бально-спортивних танців.

Колектив неодноразово презентував танцювальне мистецтво. Спортивні пари ансамблю «Грація» — лауреати Чемпіонатів України з бальної хореографії, переможці Чемпіонату Української Федерації Спортивного Танцю, міжнародних конкурсів в Чехії, Італії, Молдові, Англії  та Польщі.

Цього вечора глядачі отримали  величезну насолоду від прекрасних хореографічних постановок, про що свідчили бурхливі оплески. Концерт залишив незабутні враження,  і став чудовим подарунком  цінителям бальної хореографії до Нового року!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *