Ансамбль «Привіт» з Миколаєва посів два І місця, одне  друге у фестивалі та отримав сертифікат на  безкоштовну участь у Міжнародному конкурсі

07 июля 2020, 21:28

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Зразковий вокальний ансамбль «Привіт» з Миколаєва посів два І місця, одне  друге у фестивалі та отримав сертифікат на  безкоштовну участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Greecе Agva Fest — 2021» (Греція), повідомляє Обласний палац культури.

Нещодавно у Львові завершив роботу Дистанційний Міжнародний Багатожанровий інтернет фестиваль-конкурс «Самоцвіти» — країна безмежних можливостей.

В цілому у конкурсній програмі взяли участь близько  900 дітей та підлітків.

Організатори фестивалю-конкурсу роблять титанічну роботу для самореалізації як дітей, так і їх керівників.

Конкурсанти представляли свою майстерність у хореографії, образотворчому та декоративно-прикладному мистецтві, театральному та розмовному  жанрах, а учасники зразкового вокального ансамблю «Привіт» Обласного палацу культури (керівник Галина  Бардадим)  вразили членів журі високим рівнем виконавства у вокальному жанрі.

Зразковий вокальний ансамбль «Привіт»  має у своєму репертуарі понад 100 творів українських та зарубіжних авторів.

На конкурс колектив представив два твори:  Вакарчука  «Не твоя війна» (соліст учасник бойових дій у зоні ООС  Валентин Іванов)  та  «Але ж я його любила» (сл. Діани Гольде, муз. Геннадія Крупника).

Крім того, у конкурсі взяла участь  і  солістка ансамблю «Привіт» Ілона Дмитричева з піснями  «Намалюй»    (автор Катерина Комар)  та «Сто відсотків щастя» (автор Олексій Малахов).

Офіційне оголошення результатів конкурсу відбулося 3 липня о 10-й годині.

Детальна інформація була направлена електронною поштою керівникам творчих колективів.  Важливо, що вона містить не тільки самі результати, а й висновки  та рекомендації членів журі, що надзвичайно важливо в умовах карантину.

Дуже оперативно  надійшли дипломи, кубки, медалі  та пам’ятні подарунки учасникам фестивалю-конкурсу.

За результатами конкурсної програми колектив «Привіт» посів  два І місця.  Ілона Дмитричева має ІІ місце та приз глядацьких симпатій з медаллю і пам’ятним подарунком.  Переконані, що участь у цьому конкурсі стане  дієвим поштовхом для подальшої плідної роботи цього колективу.

Вітаємо зразковий вокальний ансамбль «Привіт»  та його керівника Бардадим Г.Г. з черговою перемогою і бажаємо нових творчих звершень!

Раніше повідомлялося, що у Всеукраїнському відкритому фестивалю-конкурсу мистецтв «FreshTime» Миколаївського ОДК отримав «гран-прі».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *