Асфальт на обочину: ремонт дорог по-николаевски

31 июля 2018, 14:49

Читают: 0 Комментариев: 1 Рейтинг:  
 

«Дорожники» не перестають дивувати. На початку липня проводилися ремонтні роботи на ділянці дороги О-151404 (Веселинове-Покровка-(Миколаїв-Берізки)) у селі Ковалівка. Хто знає, на «серпантині» є небезпечний поворот. Там утворилися глибокі ями, які могли призвести до обвалу дороги. Управління інфраструктури ОДА відреагувало на ситуацію та направило туди ремонтників. 

Увага, питання: що робити, коли яму закатали, а асфальт залишився? Підрядники не знайшли нічого кращого, ніж висипати його неподалік, серед поля, по дорозі до річки. І все це на очах місцевих мешканців. До речі, дехто з них не розгубився. Доки халявний асфальт не затвердів, спритний чоловік встиг урвати трохи собі і відремонтувати подвір’я. Варіант непоганий, не пропадати ж добру. Та, певне, робітники підприємства, що виконувало замовлення ОДА, могли б знайти цьому асфальту краще застосування. Жителі Ковалівки, що мешкають неподалік, м’яко кажучи, дивуються діям підрядної організації. Особливо, враховуючи величезну кількість ям на «серпантині».

В управлінні інфраструктури облдержадміністрації нам повідомили, що роботи виконувало ТОВ «Миколаївавтодор», керівником якого є депутат Миколаївської міськради Сергій Шульгач. Дане підприємство неодноразово фігурувало у різного роду скандалах, пов’язаних з використанням бюджетних коштів.
Наскільки якісно була зроблена робота, говорити не можемо (в управлінні інфраструктури кажуть, що якісно). Проте, сам факт такого марнотратства зрозуміти важко.

Юлія Ткач


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 1

  1. Аватар Сергей

    Константиновка Новоодеский р-н тоже лежит асфальт в посадке аж две машини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *