«Батькивщина» отреагировала на инцидент с депутатом Николаевского областного совета

30 июня 2017, 20:51

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Не так давно в местных и центральных СМИ появилась информация, что депутат облсовета, директор крупного сельскохозяйственного госпредприятия угрожал оружием семье, выехавшей на пикник. Представляем вашему вниманию заявление Николаевской областной организации ВО «Батьківщина»:

Днями в засобах масової інформації розповсюджено інформацію про конфлікт, який виник між депутатом Миколаївської обласної ради від ВО «Батьківщина», директором ДП «Агрономія» Арбузинського району Сергієм Чмир та трьома мешканцями села Агрономія. На жаль, окремі ЗМІ користувалися неперевіреною, недостовірною, заангажованою інформацією про те, що начебто С.Чмир застосував зброю для вирішення конфлікту. Не з’ясувавши справжніх обставин справи, його ж самого зробили винним.

Насправді, ситуація виглядала наступним чином. 28 червня керівник підприємства «Агрономія» та головний інженер підприємства робили об’їзд ланів та перевіряли хід жнивної кампанії. В посадці села Нові Ставки, що знаходиться в межах підприємства «Агрономія», була помічена машина «ГАЗель» та люди, які здійснювали незаконну вирубку дерев. Сергій Чмир зробив зауваження, зателефонував сільському голові та попросив викликати поліцію. Керівник зважав на те, що за фактом незаконної вирубки слідуватимуть законні дії та правоохоронці здійснять всі необхідні заходи, передбачені чинним законодавством.

Втім сподівання виявилися марними. Замість адекватних дій поліцейських події розгорнулися непередбачуваним чином. Зловмисники, які, за словами селян постійно займаються вирубкою лісо полос, зателефонували на «гарячу лінію» губернатора. Реакція виявилася напрочуд миттєвою. Вже ввечері того ж дня до домівки депутата обласної ради Сергія Чмир нагрянули поліцейські на чолі із заступником прокурора Первомайської міжрайонної прокуратури Зборовським. Вони вчинили обшук житла, пояснюючи, що шукають рушницю та бензопилу. Господар продемонстрував рушницю, що знаходилася відповідно правил зберігання вогнепальної зброї в сейфі та документ, який підтверджує на неї право. В ході так званого розслідування зафіксовано, що з даної рушниці не було здійснено жодного пострілу.  Бензопилу в помешканні не виявлено.

Сьогодні 30 червня рішенням Арбузинського районного суду визнано незаконними дії правоохоронців з приводу проведення обшуку.

Фактично, на замовлення, здійснено злочин проти безпосередньо особи, Сергія Чмир, його родини, порушено права недоторканості житла, особисті права. На момент обшуку, що здійснювали люди у військовій формі зі зброєю, в будинку знаходилася дружина Сергія Михайловича та двоє доньок 4 та 8 років. Рідним завдано моральної шкоди, діти налякані, в будинку вчинено безлад.

Жодне із звинувачень на адресу Сергія Чмир не знайшло підтвердження. Натомість люди, що вирубали лісополосу, добре відомі мешканцям села, як порушники, що не мають постійної роботи та наживаються на продажу дров.

Миколаївська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» заявляє, що намагання в черговий раз розправитися в будь який спосіб з активним партійцем, який очолює державне підприємство, є нічим іншим, як продовженням політичного замовленням та тиском на депутата з метою отримати контроль над ДП «Агрономія».

На тлі зростаючого рейтингу «Батьківщини» в країні та області, така позиція діючої влади стала буденною. Тримаючи в руках систему правоохоронних органів, влада регулярно застосовує практику розправи з неугодними. Не зважаючи ані на закони України, ані на Конституцію. Адже інцидент стався саме в День свята Основного Закону країни.

Водночас обласна парторганізація вимагає від правоохоронних органів найскорішого розслідування справи нападу на депутата Вознесенської міської ради від ВО «Батьківщина»  Юрія Кондратенкова, що стався в травні цього року. Дивно, що справа затягується та протягом більше місяця навіть не рушила з місця. Натомість відносно Сергія Чмир правоохоронці вдіяли аж надто оперативно, навіть з порушенням процесуальних дій. Що й було доведено в суді.

Також в партії вважають, що сфабрикована справа проти «батьківщинівця» є продовженням низки дій та намагань усунути з посади керівника державного підприємства та спроби поставити на чолі «свою» людину. На жаль, такі випадки непоодинокі в Україні взагалі. Зокрема, в Миколаївській області посад позбавили керівників відомих та успішних підприємств, таких, як «Виноградна долина» та «Степове». А за керівника  ДП «Агрономія» «взялися» давно та всерйоз. Втім Сергій Чмир має підтримку своїх виборців та працівників підприємства. Він переконаний, що влада дотримуватиметеся законів та Конституції держави.

«Батьківщина» заявляє, що не допустить антиконституційних дій та порушень законів з боку діючої влади, відстоюватиме справедливість, вголос заявлятиме про беззаконня.

Миколаївська обласна парторганізація ВО «Батьківщина»


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *