Более 1500 игрушек получила детвора Николаева в рамках проекта Минюста по безвозмездной передаче арестованного имущества

18 декабря 2018, 10:29

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Відзначаючи 20-ту річницю Державної виконавчої служби України, Миколаївська юстиція спільно з Миколаївською філією ДП «СЕТАМ» та Миколаївською митницею Державної фіскальної служби України передали Миколаївському обласному будинку дитини Миколаївської обласної ради та Дошкільним навчальним закладам №83 та №140 безоплатну допомогу у вигляді дитячих іграшок та наборів для творчості.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, отримати таку допомогу можуть соціальні заклади, державні установи, військові формування та благодійні фонди. Для цього необхідно протягом 30 днів з моменту публікації оголошення подати заявку, в якій якнайкраще обґрунтувати свою потребу на отримання такої допомоги. Знайти перелік майна, яке пропонується для безоплатної передачі можна за посиланням https://setam.net.ua/freetransfers.

Нагадаймо, що майно, яке стягується на користь держави й тричі не було продано на аукціоні, передається на розгляд спеціальної комісії, яка  приймає рішення про подальшу безоплатну передачу майна. Ознайомитися з правовим механізмом безоплатної передачі арештованого майна можна за посиланням https://setam.net.ua/bezoplatna-peredacha.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *