Бывший муж задушил женщину за 2 тысячи долларов

16 мая 2018, 5:39

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

За результатами досудового розслідування Інгульським відділом Миколаївської місцевої прокуратури № 2 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 44-річного місцевого мешканця, який у січні цього року вбив колишню дружину.

У ході досудового розслідування встановлено, що 21 січня, під час розпивання спиртних напоїв, чоловік з корисливих мотивів задушив свою колишню дружину. Після чого, заволодів грошовими коштами вбитої у сумі 2 тис. доларів США.

З метою відведення від себе підозри у скоєному, зловмисник, наступного дня звернувся до відділу поліції та повідомив,  що не може потрапити у квартиру до колишньої дружини та підозрює, що з нею могло щось статись.

Однак, завдяки скоординованим діям та з урахуванням оперативно зібраних доказів, правоохоронці оперативно встановили, що до вбивства жінки причетний саме він.

Дії зловмисника кваліфіковано за п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів, розбій). Він перебуває під вартою.

За клопотанням обвинуваченого судом винесено ухвалу про розгляд справи судом присяжних, у зв’язку з тим, що санкція статті передбачає довічне позбавлення волі.

 За інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 2


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *