Варвары ограбили стадион в Николаевском районе: украли покрытие

05 сентября 2018, 21:19

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В ніч з 3 на 4 вересня в Нечаяному пограбували міні-поле для футболу. Невідомі вкрали частину штучного покриття та смугу для розмітки, — сообщает Маяк.Media.

Грабіжники зламали замок на хвіртці та проникли на огороджену територію.

Представники сільської ради написали  заяву до правоохоронних органів, закликають можливих свідків відгукнутися та навіть обіцяють винагороду:

«Опускаються руки!
Сьогодні вночі було вкрадено штучне покриття з футбольного міні-поля та смуга для розмітки білого кольору. Ще не встигли відкритися, не зіграли жодної гри… Що ж ви робите, люди? Поверніть, будь ласка, на місце. Ми звертаємося до тих, хто знає про крадіжку. Повідомте за телефоном 066-746-63-80, за винагороду».

Варто відзначити, що це єдиний подібний проект у Миколаївському районі. Взагалі ж в області протягом останнього року побудували 14 таких полів. Реалізація здійснювалася в рамках держпрограми за умов співфінансування з державного та місцевого бюджетів.

Зокрема, на будівництво у Нечаяному витратили майже 1,5 млн гривень: 350 тисяч – з бюджету громади, 400 тис. – з обласного та 750 – з державного.

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *