Вознесенская ОТГ — первая объединенная территориальная община Николаевщины на базе города областного значения

11 августа 2018, 11:19

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

З початком старту реформи децентралізації актив Вознесенської громади, що є містом обласного значення, планував створити Вознесенську міську обʼєднану територіальну громаду. Проте, на жаль, до 2018 року законодавча база країни не дозволяла завершити всі процеси створення ОТГ.

«Міський голова Віталій Луков мав велике бажання обʼєднатися в форматі «один район – одна громада». У цьому напрямку було зроблено багато роботи, зокрема проведена інформаційно-консультаційна робота з мешканцями прилеглих сіл щодо переваг реформи децентралізації» — зауважив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій.

Наразі навколо Вознесенська вже створено спроможні Бузьку та Прибузьку громади, що апріорі не дозволяє обʼєднання в старому форматі.

«17 серпня на сесії міської ради будемо приймати рішення про приєднання Новогригорівської сільської ради, після чого продовжимо свою роботу як ОТГ. З 1 січня 2019 року ми виходимо на спільний бюджет, перехідний період з серпня по грудень цього року» — прокоментував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій.

За рахунок приєднання Вознесенськ отримає можливість розширити свої території, а жителі Новогригорівської громади матимуть змогу долучити до програми програми «Картка Вознесенця», що є ключем електронної медичної картки, а також надає пільговий проїзд в громадському транспорті та знижки в магазинах, без проблем користуватися послугами сучасного ЦНАПу, отримати медичне обстеження в сучасній лікарні тощо.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *