Во Врадиевке разгорелся очередной конфликт

07 августа 2017, 10:59

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Во Врадиевском районе Николаевской области возник конфликт: с одной стороны — государственная позиция и судьбы людей, с другой стороны — это преступные схемы одного из частных предприятий. На одной чаше весов — руководитель района Василий Жосан, на другой — руководитель ЧП ПКП «Каро» Юрий Ханагян.

— Коли люди звертаються за допомогою, – треба допомагати. Але, виключно, людям чесним, а не шахраям і злодіям. Це не завжди допомога грошима. Іноді, правдиве слово цінніше грошових винагород.
В центрі конфлікту, в якому намагаємося розібратися, 2 особи – Василь Петрович Жосан – голова Врадіївської райдержадміністрації та Юрій Карапетович Ханагян – керівник ПП ВКП «Каро».
Суть конфлікту – законні вимоги про сплату податків за користування землею з боку керівника району – проти беззаконня з боку землекористувача, у господарюванні якого викрито злочинні схеми.
Здавалась би, нічого особливого? Але Юрій Ханагян не бажає дотримуватися закону, йому подобається бути «рабовласником» на Врадіївській землі. Про його афери з підробкою документів не раз писали ЗМІ, втручався й сам губернатор Миколаївщини. Але, законні вимоги й нині не виконуються, а шахрайські схеми діють. 
Окрім того, чесний голова районної адміністрації «не входить в плани» одного з найбагатших землевласників Врадіївського району, аграрний бізнес якого розпочинався в «шалені дев’яності роки». Ось і замовляє Ю.К. Ханагян крамольні матеріали про В.П. Жосана щоб, якомога скоріше, змусити його залишити посаду. Очевидно, «по собі міряє», бо чесна людина прагне знайти правду у суді. Ось тут теж не все так гладко, бо судові рішення, іноді, дивують.
Остання «перлина журналістської творчості», куплена Ханагяном за чутками, що пішли по селу, за 40-50 тис$, намагається переконати людей у тому, що Василь Жосан, перебуваючи на посаді голови Березанського району, «роздав» землі в Коблево. Ось тільки свідків «розкрадання» знайшовся лише двоє, та й ті мають особисту вигоду, і цифри в різних джерелах не співпадають.
За збігом обставин, нам довелося побувати і у Врадіівці, і в Березанському районі – Коблево, Луговому, Морському. Неодноразово довелося спілкуватися із В.М. Паничем – нинішнім головою Коблівської громади, брати інтерв’ю у голови Рибаківської сільради, якій підпорядковані села Лугове та Морське. При наближенні до обшарпаного і сьогодні (але з новим дахом) клубу у селі Лугове виникла асоціація з обшарпаним дахом (покритим комишем) Врадіівського ринку у 90-ті роки.
Наводимо це порівняння тому, що за 2 роки роботи на посаді голови Врадіївської райдержадміністрації Василь Жосан Зумів вивести район за соціально-економічними показниками з 19 на 2 місце, поступаючись лише Вітовському району.
У колишній Вітовці, а тепер Корабельному районі міста Миколаєва, доводиться бувати щоденно, Батьківщину не обирають! Ось таке «тісне коло». Всі ми – діти рідної землі. Й кому, як не нам, громадянам країни, вболівати за її майбутнє?
Чим же займався у час могутнього становлення Врадіївського району Юрій Ханагян?
— Виключно, власним збагаченням діючи, часто-густо, традиційно, протизаконними методами.
Тут відкривається інша непрочитана сторінка української дійсності – корумповані суди, корумпована влада. ЇЇ, поки що, не перегортаємо. Це справа не одного журналістського розслідування з ретельним вивченням документів.
Мудрому керівникові Василю Жосану бажаємо плідної наснаги, та подальших успіхів у покращенні життя жителів Врадіівського району, і не тільки. Підтримка односельців та однодумців є. Це цінна зброя, з якою можна протистояти злочинцям, хабарникам, корупціонерам.
Спритні «місцеві царьки» знайдуться скрізь. Час обмежувати їхні можливості, приводити їх до норм закону!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *