«Врачи без границ» передали лекарства жителям Николаевской области для лечения гепатита С

07 ноября 2017, 11:54

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

«Лікарі без кордонів» передали високоефективні ліки для лікування 200 людей, хворих на гепатит С Миколаївському обласному центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Миколаївської обласної ради. 

Міжнародна медична гуманітарна організація Medecins Sans Frontieres (MSF)/«Лікарі без кордонів» передала софосбувір та даклатасвір з метою надання лікування 200 людям, які живуть з гепатитом С/ВІЛ. Ці препарати рекомендовані Всесвітньою Організацією охорони здоров’я (ВООЗ) для лікування вірусу гепатиту С.

Це перша передача ліків в рамках проекту MSF з лікування 1,000 людей, які живуть з гепатитом С в Миколаївській області, багато з яких – з ко-інфекцією гепатит С/ВІЛ, або котрі в минулому вживали ін’єкційні наркотики, і зараз приймають опіоїдну замісну терапію. До цільової групи також увійдуть до 100 медичних працівників, заражених вірусом.

Для свого проекту в Миколаєвській області MSF завезла в Україну дженерики софосбувіра та даклатасвіра за підтримки Міністерства охорони здоров`я України та Міністерства соціальної політики України.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *