Всеукраинскую неделю права николаевские школьники провели с полицейскими

14 декабря 2019, 15:35

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Співробітники поліції організували для учнів навчальних закладів пізнавальні лекції, дні відкритих дверей у територіальних підрозділах та зустрічі, під час яких розповідали про права і обов’язки неповнолітніх громадян, говорили про відповідальність і особисту безпеку.  

13 грудня співробітники ювенальної превенції Головного управління Нацполіції регіону провели для учнів 9-10 класів навчальних закладів області інтелектуальний-розважальний конкурс «Правничі ігри 2019».

Вісім команд змагались між собою у два етапи: привітання та брейн-ринг «Хто найрозумніший?». Учні відповідали письмово на сім блоків по 10 запитань з правової тематики. Результати відповідей та оцінки за привітання підсумовувало журі у складі представників Територіального управління юстиції в Миколаївській області, департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА та шкільні офіцери поліції УПП в Миколаївській області.

Перше місце здобули учні ЗОШ № 50, друге посіли вихованці школи-інтернату № 5, третє – старшокласники ЗОШ № 10. Переможців визначали за найбільшою сумою балів, вони були нагороджені дипломами від Національної поліції та подарунками від Департаменту освіти.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *