Выступление «Камеди Театра» в Николаевском ОДК вызвало шквал эмоций у зрителей

01 октября 2019, 18:34

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

28 вересня у Миколаєвському обласному палаці культури відбувся прем’єрний показ вистави  «Справа королеви Siri» у постановці народного театрального колективу «Камеді Театр» (керівник Наталія Субботіна, режисер-постановник Олександр Субботін).

Серед колективів Обласного палацу культури  Камеді-театр є наймолодшим, проте він вже встиг завоювати популярність у глядача завдяки щирій грі акторів і оригінальності  постановок. Впродовж останніх років колектив успішно представляє своє мистецтво на різних площадках, радуючи прихильників театрального жанру.

Цього чудового осіннього дня глядачі познайомилися з виставою, яка народилася у театрі. Практично всі виконавці брали участь у розробці сценарію, і  були причетні до реалізації проекту.

Ви, навіть, не уявляєте, що може відбуватися в середині вашого гаджета…  Справжній казковий  детектив розігрався у королівстві «Планшетаріум». На глядачів чекала безліч пригод, цікаві ігри, знайомство з новими героями та яскраве світлодіодне шоу.

Автор ідеї – Роман Власенко.

Дійові особи і виконавці: Королева Siri – Наталія Бездєлова, Професор – Андрій Тарасюк, Містер Андроїд – Микита Кравцов, Детективи – Данііл Власенко та Ілля Вальковий, Троль – В’ячеслав Завірюха, Спам – Максим Ніконов.

Хореографія світлодіодного шоу «Night Lights» — Наталія Бездєлова, Ганна Калюжна та Лілія Петрова.

Усі глядачі та актори поринули у казкову атмосферу, отримали  море позитивних емоцій, що  так важливо у нашому житті.

Будемо чекати на нові прем’єри.  Нехай Мельпомена завжди буде до вас прихильна, глядацькі зали – повні, а задоволення від кожної вистави – безмежним!

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *