В Березанском районе стали больше нападать на одиноких пожилых людей

03 ноября 2017, 13:02

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

2 листопада очільник Березанської райдержадміністрації Сергій Танасов провів робочу нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району, до участі в якій також долучились сільські соціальні працівники, керівники районних служб та органів правопорядку. 
Засідання розпочав перший заступник голови райдержадміністрації Микола Шевчук, який коротко поінформував загал про наявну ситуацію довкола підготовки сил цивільного захисту району до зими. Він закликав сільських голів в зимовий період в першу чергу якісно відпрацювати питання забезпечення своєчасного оповіщення людей про погіршення погодних умов та надання роз’яснень про небезпеку стихії для їх життя і здоров’я. Крім того, у кожній сільській раді має бути створений достатній матеріальний резерв паливно-мастильних матеріалів, визначено та закріплено найбільш складні для розчистки снігового покрову ділянки доріг, взято на особливий контроль умови перебування пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян та достатній рівень їх забезпечення всім необхідним на період стихії.
В свою чергу, голова райдержадміністрації Сергій Танасов наголосив на необхідності більш тісної співпраці органів місцевого самоврядування з усіма надзвичайними службами, закликав у стислі строки відпрацювати питання по досягненню домовленостей з керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерами, техніка яких задіюватиметься для очищення снігових заметів.
У подальшому ході наради слово взяв начальник районного відділення поліції Сергій Окунцов, який повідомив, що від початку року у районі значно зросла кількість правопорушень, вчинених стосовно одиноко проживаючих громадян похилого віку та становить на сьогоднішній день 116 випадків. У зв’язку з цим, він закликав сільських голів посилити соціальний патронаж даної категорії, в межах повноважень вжити необхідних заходів по забезпеченню безпеки осіб похилого віку.
Під час робочої наради також було обговорено питання про стан виконання у районі урядової програми «Доступні ліки» та розглянуто основні аспекти та порядок роботи органів місцевого самоврядування, соціальних працівників з родинами, які опинилися у складних життєвих обставинах.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *