В Большой Коренихе состоялось открытие мобильного кинодворика

02 августа 2018, 18:52

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

1 серпня в рамках проекту “Громадський бюджет Миколаєва”у мікрорайоні Велика Корениха відбулось відкриття мобільного кінодворику “Живи спілкуючись”. Автором проекту виступила директор будинку культури Касянчук Наталя, про це повідомляється на сайті Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради

Відвідувачі заходу отримали позитивні емоції  від перегляду фільму, тематичної вікторини,  короткометражної стрічки про розвиток кінематографу, роботу аніматорів.

Організаторами було проведено опитування жителів  мікрорайону на предмет побажань щодо наступних показів, які плануються бути тематичними та змістовними, розкривати суспільні та соціальні проблеми населення. Перед кожним показом планується демонстрація документальних розвиваючих фільмів і для дорослих і для підлітків.

Відтепер мешканці та гості Великої Коренихи   матимуть  змогу відвідувати безкоштовний кінотеатр під відкритим небом, змістовно проводити своє дозвілля, спілкуватися. Захід має на меті 20 організованих виїздів на території мікрорайону, які будуть заздалегідь проанонсовані.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *