В Витовском районе избитого мужчину допрашивали на берегу Ингула из-за денег и украшений

09 октября 2018, 20:27

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Вітовським відділом Миколаївської місцевої прокуратури №2 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні  стосовно жителя м. Миколаєва, який підозрюється у нанесенні тілесних ушкоджень,  незаконному позбавлення волі та заволодінням ювелірними (золотими) виробами жителя с. Пересадівка Вітовського району.  

Під час досудового розслідування встановлено, що 48-річний зловмисник,  раніше неодноразово судимий, у тому числі за вчинення злочину проти життя людини, прагнучи покращення соціального та матеріального статусів обрав суспільно-небезпечний спосіб заробити.

Так, 25 вересня цього року, чоловік, знаходячись в с. Пересадівка  підійшов до 48-річного жителя цього села та безпідставно наніс йому удари в  обличчя, в результаті чого спричинив тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому нижньої щелепи, множинні садни обличчя, які відносяться до середнього ступеня тяжкості. Після цього, зловмисник, реалізуючи свій умисел на незаконне позбавлення волі, діючи спільно з групою невідомих осіб, помістив потерпілого до багажнику автомобіля та повіз в невідомому напрямку, тим самим незаконно позбавив волі останнього упродовж 40 хвилин.

У подальшому, зловмисник, діючи за попередньою змовою з  невстановленими особами, перебуваючи на березі р. Інгул поблизу с. Пересадівка, з метою заволодіння майном, із застосуванням насильства та  погрожуючи ножем, заволодів ювелірними (золотими) виробами потерпілого на загальну суму 50 000 грн. Викраденим майном він розпорядився на власний розсуд.

29 вересня зловмисника затримано та повідомлено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 122, ч.2 ст. 187, ч.2 ст. 146 КК України та слідчим суддею обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів.

Розслідування триває, вживаються заходи до встановлення та затримання осіб, причетних до скоєння  злочину.

За інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 2


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *