В Вознесенском районе бешеная кошка напала на мужа и жену

24 января 2018, 21:26

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В січні 2018 року до Вознесенської районної лікарні ветеринарної медицини звернувся громадянин, який мешкає в садовому товаристві «Сонячний» (дачний кооператив) на території Олександрівської селищної ради, із заявою про підозру захворювання на сказ та загибель домашньої кішки, яка проявила агресію та нанесла укус йому та його дружині. Труп кішки господарем доставлено до Вознесенської районної державної лабораторії ветеринарної медицини, було відібрано патологічний матеріал та направлено до Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби де і був виділений вірус сказу.

Проведено позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вознесенській райдержадміністрації, та запроваджено карантинні обмеження по сказу тварин на територію садового товариства «Сонячний» (дачний кооператив), з прилеглими до нього угіддями та лісовим масивом, також затверджено комплексний план заходів щодо ліквідації сказу в неблагонадійному пункті.
До відома власників! Щоб попередити поширення цього небезпечного захворювання необхідно:
1. Своєчасно робити щеплення домашнім котам та собакам проти сказу.
2. Не контактувати з дикими та бездомними тваринами.
3. Тварину котра вкусила людину, необхідно ізолювати від оточуючих та узяти під нагляд протягом 15 днів з моменту укусу та показати її лікарю державної установи ветеринарної медицини.
4. При виявленні неадекватної поведінки у домашніх тварин, відсутність страху (слинотеча, агресія, неадекватна поведінка) потрібно терміново повідомити ветеринарну службу району за телефонами: 4-02-14; 4-46-43; 4-26-73.

Варто відмітити, що усім відома фраза «Хворобу легше попередити ніж вилікувати» при захворюванні на сказ не підходить — сказ не лікується, його можна тільки попередити, і попередити тільки при своєчасному, в даному випадку негайному зверненні за допомогою до лікаря.

Вознесенське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Миколаївській області.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *