В Заводском районе к Международному женскому дню приурочили праздничный концерт

08 марта 2019, 18:15

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Жінка! Скільки в цьому слові

ніжності, мудрості, сили і доброти…

В шані схиляємо голови

перед тобою, жінко!

 

5 березня  в Обласному палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня для представниць прекрасної статі Заводського району.

З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Сенкевич О.Ф., голова адміністрації Заводського району Дмитрук В.М., депутат міської ради Карцев В.М.  Кращі представниці прекрасної статі отримали грамоти та подарунки.

У концертній програмі взяли участь кращі творчі колективи Обласного палацу культури.

Відкрив  концертну програму народний ансамбль бального танцю «Грація»  (керівник Роман Гусаков).

На святковий настрій надихнув виступ  народного естрадно-джазового оркестру «Джаз Бенд» Обласного палацу культури і Миколаївського коледжу музичного мистецтва (керівник заслужений діяч мистецтва України Михайло Полторак). Соліст оркестру Павло Гурець повернув нас у незабутні роки, коли гриміла слава пісень  Володимира Івасюка. Як завжди колектив  вражав високою виконавською майстерністю та сценічною культурою.

Глядачів зворушив виступ учасниць ансамблю класичного танцю «Гранд Пас» (керівник Юліана Джулай).

З особливою теплотою і ніжністю до присутніх звернулися учасники  зразкового вокального ансамблю «Привіт» та солісти колективу Ілона Дмитричева і Іван Курбатов (керівник Галина  Бардадим).

Свою майстерність дарували учасники зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва).

Серце матері – промінь і квіти

Сонце, зорі і небо блакитне.

Мчить весна над землею воскреслою,

Серце матері – музика всесвіту.

Кожного разу слухачі з великим нетерпінням чекають на виступ  заслуженої  артистки України Олени Бєлоусової . Цього разу на сцену вийшла і її дворічна донечка, що дуже зворушило серця глядачів.

Народний  танець відіграє  важливу  роль у вихованні шанобливого ставлення до культури свого народу. Керівник зразкового ансамблю танцю «Юнги», заслужений працівник культури України  Елла Акманова приділяє належну увагу збереженню та розвитку національних  звичаїв, традицій та обрядів.  Танцювальна  композиція  «Карусель – колесо» вражала високою майстерністю і артистизмом.

Без цікавого творчого тандему двох талановитих керівників  ансамблю пісні і танцю «Чорноморці»  Олени Бєлоусової та Антона Смирнова сьогодні не уявити концертну діяльність Палацу. Цього дня «Черевички»  у їх виконанні зірвали бурхливі овації вдячних глядачів.

До концертної програми долучився і зразковий ансамбль «Фреш тайм» (керівник Катерина   Тихонова)  з музичними композиціями «Ніколи не кажи ніколи» та  «Skin».

Гарним виконання порадував слухачів соліст народної оперно-вокальної студії Дмитро Вінніков (керівник Анатолій Сорочан). Він виконав славнозвісний твір   Ернесто  Куртіса «Вернись в Соренто». Цей молодий виконавець  має великий творчий потенціал, і у недалекому майбутньому буде співати на кращих сценах України.

Вальс «Дель сюр» представив  народний  ансамбль танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Кізельман)  у новому амплуа. Танець був дуже витонченим і філігранним.

«Венеціанський карнавал»  — танець із золотої колекції народного ансамблю бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков).  Це постановка легенди Обласного палацу культури, заслуженого працівника  культури України  Володимира Почтаренка. Для Володимира Георгійовича 8 Березня було особливим святом, він  з великою повагою ставився до жінок, і кожного року готував концертні програми «Грації» саме до цього свята.

Свою сонячну енергію, вихор емоцій  подарував  «Циганський танець» у виконанні  народного ансамблю танцю «Суднобудівник».

Завершила  концертну програму вокально-хореографічна композиція у виконанні зразкових  колективів:  ансамблю танцю «Юнги» та  вокального ансамблю «Привіт».

Глядачі з великою теплотою сприймали кожний виступ, і з гарним настроєм виходили з концертної зали, щоб незабаром  знову повернутися до   улюбленого Палацу.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *