В Коблево на Николаевщине опергруппа ГУНП проверила водные аттракционы

23 июня 2019, 9:00

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

З 10 червня і до кінця курортно-туристичного сезону у зонах відпочинку с. Коблеве, с. Рибаківка та м. Очаків Миколаївсткої області правоохоронці підтримуватимуть належний стан охорони публічної безпеки та безпечний відпочинок громадян, у тому числі й на воді.

Так, сьогодні, 22 червня, на Чорноморському узбережжі Коблевого співробітники оперативної групи поліції з протидії правопорушень на воді Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області разом із представниками Чорноморського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України провели відпрацювання щодо попередження нещасних випадків на воді та забезпечення безпеки судноплавства.

У місцях масового відпочинку громадян – на прибережній зоні поліцейські перевірили 17 водних атракціонів (катання на банані, скутері та ін.) та відносно двох власників таких об’єктів склали адміністративні протоколи за ст. 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності».

Також із водіями катерів та скутерів правоохоронці провели профілактичні бесіди, акцентуючи увагу на дотриманні правил безпеки на воді.

Нагадаємо, що впродовж курортно-туристичного сезону співробітники оперативної групи поліції з протидії правопорушень на воді патрулюватимуть акваторію узбережжя. Для забезпечення безпеки дорожнього руху та супроводу дітей залучатимуться додаткові наряди патрульної поліції. А задля оперативного реагування на звернення громадян у прибережних зонах працюють у цілодобовому режимі дві поліцейські станції, які знаходяться у Коблевому та Рибаківці.

Відділ комунікації поліції Миколаївській області

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *