В Коблево побывали гости из Черновцов

25 июля 2017, 19:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

21.07.2017 року до Коблівської ОТГ завітала делегація представників об’єднаних територіальних громад Чернівецької області для обміну досвідом з місцевого соціально-економічного розвитку. У складі делегації з 28 чоловік були представники міських, селищних рад,Чернівецької ОДА та Офісу Реформ з Чернівецької та Миколаївської областей.

Гостей з хлібом-сіллю зустрічали керівництво та представники Коблівської ОТГ.

У ході візиту були розглянуті питання щодо об`єднання та функціонування територіальних громад та здійснювався обмін досвідом.

Секретар Коблівської сільської ради Талоха Світлана Аркадіївна продемонструвала гостям презентацію, у якій було відображено ключові аспекти історії, діяльності, соціально-економічного розвитку та досягнень Коблівської ОТГ, плани та стратегії реалізації.

Після презентації були представлені фольклорні аматорські колективи, які щиро привітали чернівчан піснями та грою на саксофоні, від чого гості були у захваті.

Також перед гостями виступили:

  • Начальник відділу освіти , культури, молоді та спорту Бараболя Василь Іванович;
  • Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Одинок Василь Іванович;
  • Голова правління УСТАНОВИ «АГЕНЦІЯ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ КОБЛІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ» Киливник Володимир Петрович. У своїй доповіді він представив колектив Установи, мету та завдання її діяльності, а також актуальність її роботи на теренах громади. Представниками Установи була зроблена детальна презентація — УСТАНОВА «АГЕНЦІЯ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ КОБЛІВСЬКОЇ ОТГ ЯК ЕФЕКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ» , в ході якої гостям були продемонстровані дієві механізми реалізації проектних підходів з розвитку територій громади, набуті досягнення та перспективи розвитку.

Після представлення Коблівської ОТГ відбулося жваве обговорення місцевого соціально-економічного розвитку, проблем об`єднання і функціонування територіальних громад та обмін думками щодо перспектив співробітництва.

По закінченню офіційної частини гостям провели екскурсію селом Коблеве, показали чарівні краєвиди та інфраструктуру курортно-рекреаційної зони, чудовий ДНЗ «Сонечко» а також винзавод ПАТ «КОБЛЕВО», де вони змогли ознайомитися з технологією виробництва вин торгової марки «КОБЛЕВО» та здійснити їх дегустацію.

22.07.2017 року гості побували на території сіл Рибаківка, Лугове, Морське, Українка, які є старостинськими округами Коблівської ОТГ. У ході екскурсії гостям наглядно продемонстрували природні, земельні ресурси, а також соціальну інфраструктуру. Під час візиту до вищезгаданих сіл гості побували в дитсадочку, школі, церкві та інших закладах культури й відпочинку громади.

Представники Буковинського краю були задоволені та від щирого серця дякували керівництву Коблівської ОТГ за можливість знайомства з нашим краєм.

Зустріч завершилася побажаннями про подальшу плідну працю.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *