В Корабельном районе директор школы приготовила детям приятный сюрприз — обезьянку

20 февраля 2018, 16:50

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Останні дні лютого емоційно виснажливі, діти повернулись до школи після карантину, багато хто хворів і вчителі відчули необхідність покращити атмосферу і додати позитиву до навчального процесу.

Зранку директор школи Лариса Анатоліївна Грицюк приготувала для учнів сюрприз. У шкільному автобусі діти познайомились з чарівною мавпочкою – новою гостею нашої Школи щастя. Разом з яскравою героїнею Лариса Анатоліївна нагадала, що в школі проходить акція «100 шалених ідей», в рамках якої учні можуть запропонувати проекти цікавих змін у школі. Спілкуючись зі школярами Лариса Анатоліївна дізналась, що улюблені м`які іграшки є лише у дітей з 1 по 8 клас, старші учні улюбленими іграшками назвали планшети, комп’ютери і телефони, які сьогодні все частіше забирають дітей із країни дитинства, спілкування і радості.

Чарівна мавпочка вітала усіх і бажала гарного дня дітям, які заходили на кожній зупинці шкільного автобуса по дорозі до школи. Всю дорогу діти веселились, лунав гучний сміх і навіть бажання поспати зняло як рукою.

У школі подорож мавпочки продовжилась, вона завітала до діток початкової школи, щоб поговорити з ними про добрі слова, які необхідні кожному щодня, розказала цікаві історії про дружбу, щастя, радість і тепло. Учні говорили одне одному компліменти, грали у веселі ігри.

У ресурсному кабінеті старші діти теж отримали свою порцію посмішок, тепла і обіймів спілкуючись і граючи улюбленими іграшками.

Весь день пройшов на позитиві і приніс море радощів, даруючи довгоочікуваний весняний настрій і навіть конфлікт, який відбувся напередодні між ученицями, був швидко вирішений медіаторами закладу.

Учнівське самоврядування школи


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *