В Кривоозерском районе Николаевской области сельский голова работает в стиле «на ковер»

25 мая 2017, 10:03

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В редакцию «Николаевских известий» поступило письмо-обращение к мужчинам Николаевщины от общественной организации Одесской области. В нем выражается возмущение деятельностью Велико-Мечетнянского сельского головы, который может себе позволить продолжать работать в стиле «ко мне — на ковёр». Предлагаем письмо, которое приводим без изменений и правок.

Голові Кривоозерської районної ради

Козерецькому О.А.

Голові Велико Мечетнянської с. ради

Яровому Д.А.

Відділ культури, Кривоозерський РОВД

Питання до чоловіків Миколаївщини.

На неділю, 21 травня 2017 року, бібліотекар з 27 літнім стажем, Кармазіновська Ліна, разом зі мною, в цілях залучення читачів до бібліотеки на літній період, намітила провести майстер-клас “Твоя дитина геній ”, де батьки й діти змогли б вивчити свої особливі риси характеру, згідно таблиці Піфагора,  навчитися краще запам`ятовувати прочитане, розвивати пам`ять щоби покращити навчання в школі.  Але голова Велико-Мечетнянської сільської ради Яровий Дмитро заборонив бібліотекарю виконувати свою роботу. Мало того, він пригрозив що звільнить її з роботи, якщо вона вирішить проводити подібні заходи.

А зараз скажіть собі, будь ласка, як можна назвати особу, яка забороняє нести просвіту нашому народу і нашим дітям, а натомість, робить так, щоби наш народ був темний и неосвічений?

Хіба таким має бути обраний голова?  Ні,  так діє ВОРОГ НАШОГО НАРОДУ!

Я навіть не питаю на кого він працює, і чиї вказівки виконує, а також не питаю, хто саме йому платить зарплатню за його ворожу діяльність проти нашого Роду?

Про це мають спитати чоловіки, якщо такі є в нашій області. Мене більше цікавить інше питання.

Як заявив голова сільради Яровий Дмитро бібліотекарю Кармазіновській Ліні, яку він визвав до себе “на ковёр”,  “ На цій землі все робиться тільки з  мого дозволу і тільки з моєї волі ”.

Але ж якщо це дійсно так, то це означає, що завклубом с. Тернувате Унгурян Зінаїда, саме з його волі і по його дозволу поставила свій нужник та своє смиттєзвалище, на березі  маленької річки,  що протікає по краю її господи і, “збагатившись” відходами життєдіяльності  “діяча культури”, несе весь цей “культурний” бруд, а точніше, гімно, в  славну річку  Південний Буг.

Той факт, що голова сільради Яровий Дмитро, живе нижче по течії і таким чином, він  купається в  цьому лайні, мене не дивує.

Бо хіба може бути гарною людиною особа, батько якого лазить на чужому городі й збирає горіхи, поки немає хазяйки, тобто краде?

Відеофакт цього дійства можу надати будь-кому, або викласти на загальне видовище, якщо ця сімейка злодіїв захоче подати на мене в суд.

Я навіть не питаю,  чи є в районі або в області відповідні чиновники, в СЕС або  Екологічна інспекція, яка має наглядати за виконанням законів про санітарні норми, забруднення річок та природного середовища?

Я також не питаю, чому районний відділ культури утримує Унгурян Зінаїду, яка багато років отримує гроші від держави за свою бездіяльність, але з успіхом користується будинком культури, перетворивши його у філію погребальної контори? Чоловік Унгурян копає ями на цвинтарі, а “хозяйка” клубу надає послуги населенню по проведенню ритуальних обідів.

Хіба для сімейного бізнесу сімейства Унгурян побудовано будинок культури?

Я не чекаю якоїсь реакції на це свавілля з боку київських володарів, бо як відомо, усі вони “временщики” і кожному з них глибоко наплювати на проблеми нашого народу. У них є свої проблеми —  побільше “нацарювати”, поки не трапився новий майдан і втекти за кордон з “нацарьованим” добром .

Мене більше цікавить інше питання: чи є в нашій області чоловіки, яким не байдуже, яку воду вони п’ють з Буга, і в якій воді купаються вони та їх рідні?

Мені дуже цікаво,  як будуть себе вести  всі ті,  що  звуть себе чоловіками, після того, що я відкрила всім правду, про діяльність голови Велико Мечетнянської сільської ради Ярового Дмитра?

Ви і надалі будете тиснути йому руку і вітати, чи може почнете поводити себе гідно і зневажати негідника?  Бо за таку ворожу діяльність, наші предки, казаки запорожські, таких негідників садили на кіл.

Але саме головне питання я маю  до жителів чоловічої статі сіл  Велика Мечетня, Токарівка і Тернувате: ви й надалі будете сидіти під юбками у своїх баб та плакатись про злу владу “пана” Дмитра, чи може все таки, нагадаєте що ваші предки не терпіли свавілля панів, а ставали казаками, та забирали владу в свої руки.?

Як взагалі могло так статися, що більше третини виборців навіть не прийшлі на вибори, таким чином, забезпечили Яровому перемогу?

Що, хіба ви не можете зібратись до купи та організовано винести недовіру Яровому та призначити нові вибори, щоби обрати людину достойну, яка буде рахуватись і радитись з громадою й працювати на благо громади?

Що, хіба немає людини гіднішої Ярового?

Чи може вам подобається  лизати руку “пану голові” за те, що він вам може земельки надасть клаптик?

Чи може вам подобається купатись в лайні, яке спускає в Буг Зіна Унгурян з волі Ярового?

Чи може все таки краще буде розслідувати та притягнути до відповідальності  цю парочку діячів, Ярового та Унгурян, які паразитують на тілі народу, та  одночасно нашому народу несуть шкоду.

Людмила Жарікова, громадська організація “Берегиня Одесщини”


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *