В Криничках Николаевского района выбрали старосту

20 ноября 2017, 11:21

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

19 листопада ц. р. у Михайлівській територіальній громаді, попри неоднозначну ситуацію, що там склалась, відбулись вибори старости (перші у районі) Криничанського старостинського округу (входять населені пункти Кринички, Новогригорівка, Новоселівка, Трихатське). Нагадаємо, що Михайлівська сільська рада — перша об’єднана територіальна громада, що утворилась в Миколаївському районі у грудні 2016 року. 

Варто зазначити, що сільчани на виборах старости були досить активними. Під час спілкування з журналістами зазначали, що дуже сподіваються, що староста буде належним чином захищати інтереси жителів сіл, що входять до старостинського округу, прислухатиметься до побажань мешканців. Як зазвичай, більшість з тих, хто прийшов на виборчі дільниці, складали люди середнього та старшого віку.
Організовано працювала виборча комісія у селі Кринички (голова комісії — Олена Янко). Місце знаходження — приміщення колишньої сільради, тож, там було і тепло, і належне освітлення. Чого, на жаль, не можна сказати про виборчу дільницю у селі Новогригорівка (приміщення клубу): холодно та й освітлення бажало б кращого. Тим не менш, члени комісії (голова виборчої комісії — Ганна Макарська) були налаштовані на плідну працю, свої обов’язки виконували відповідально. А до певних незручностей ставились по-філософськи.

На посаду старости Криничанського старостинського округу було зареєстровано четверо кандидатів, а саме: Орлова Світлана Миколаївна, Степаненко Тетяна Вікторівна, Стефанюк Лідія Валеріївна та Чех Наталія Іванівна.
За інформацією, яку має редакція газети «Маяк», більшість голосів отримала Світлана Орленко (1966 р. н.), до об’єднання — секретар Криничанської сільської ради, а затим — виконувала обов’язки старости.
До відома: на 17 грудня ц. р. призначені вибори старости Трихатського старостинського округу Ольшанської об’єднаної територіальної громади.

Газета «Маяк»


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *