В Миколаєві народний театральний колектив «Камеді-театр» Обласного палацу культури подарував глядачу комедію-бурлеск

06 октября 2020, 22:53

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Миколаєві 3 жовтня народний театральний колектив «Камеді-театр» Обласного палацу культури подарував миколаївському глядачу виставу «Две кровати, но некстати» за п’єсою «Люкс для іноземців» англійського драматурга-комедіографа  Дейва Фрімена, який багато років писав репризи для знаменитого гумористичного «Шоу Бенні Хілла».

У маленькому містечку всі готелі переповнені — вільним залишився однокімнатний «люкс» в готелі «Хайнца», який вже на ладан дихає, і  ось-ось розвалиться!

Через непорозуміння  персоналу готелю номер заселили двома сімейними парами: Стенлі і Бренда Паркер (Вячеслав Завірюха та Наталія Бєздєлова) і Клода і Хельги Філбі (Андрій та Алла Тарасюк).

Плутанина дружин, чоловіків і коханки Симони  (Валерія Момот), старого швейцара готелю Карака (Юрій Дульц) і молодого менеджера Хайнца (Роман Власенко),   власне, і становить карколомний сюжет п’єси.

Відбуваються комічні любовні пригоди та неочікувані дії, які тримають у захваті глядацьку аудиторію протягом усієї вистави! У цьому вирі зникають всі кордони, і, власне, кордон між акторами і глядачами!

Ця комедія дає широкий простір для режисерської та акторської фантазії. Деталі поведінки персонажів були філігранно відпрацьовані. В результаті характери дійових осіб були виразними та мали свою родзинку гумору.

Наталія та Олександр Субботіни свідомо не вдавалися до осучаснення твору.  За сюжетом події  відбуваються у 70-ті роки минулого століття, коли не було мобільних телефонів та Інтернету, а телевізор був великою розкішшю. Головне – життя здавалося яскравішим, а люди добрішими. Підсилюється таке відчуття сценографічним рішенням, використанням улюблених  мелодій того періоду, характерними зачісками та сукнями.

У виставі також брали участь учасниці народного ансамблю танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Кізельман).

Керівник театру — Наталія Субботіна, режисер-постановник —  Олександр Субботін.

Попри  карантині заходи  «Камеді-театр»  веде активну творчу діяльність. Ось і  4 жовтня він брав участь в обласному  конкурсі аматорських театрів «Миколаївська мельпомена», який відбувся на базі Новоодеського районного Будинку культури. Театр представив фрагмент вистави «Две кровати, но некстати»  за участю Наталії Бєздєлової, Романа Власенко  та Вячеслава Завірюхи.

Вітаємо колектив театру  з черговою перемогою (І місце) та бажаємо подальших творчих успіхів!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *