В мутные николаевские воды попала крупная щука

19 мая 2017, 21:23

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В редакцию «Николаевских известий» поступило письмо от рыбаков, которым надоели прежние «расклады» с дерибаном рыбы, коррупция. Они уже начали жить в новых условиях, когда никто не заставляет «подавать» на чей-то богатый стол богатый улов. Приводим текст письма без редакционной правки.

«Наступати на одні і ті ж граблі стає, так би мовити, національною забавою для деяких керівників, які вперто, за браком зору, або ще з якоїсь дивної причини не помічають «грішки» князьків місцевого розливу, які заради наживи готові йти на будь які викрутаси, аби залишитися у корита.

Вже декілька років громадськість області обговорює питання щодо участі колишнього керівника не першого ешелону влади Євгена Міщенка в корупційних схемах з незаконного видобування водних біоресурсів на теренах Миколаївщини.

Про це писали вже писали.

І ось, так би мовити, результат. Той самий Євген Міщенко «перемагає» в конкурсі, який оголосило Держагентство рибного господарства на посаду одного з керівників Миколаїврибохорони.

Днями його призначено заступником начальника управління. Тобто, кінець кінцем, щуку таки кинули в каламутну воду.

Хоча про його викрутаси хто тільки не знає. А віз і нині там. І насправді. Йому б на зустріч із слідчими, а не в крісло керівника.

А воно і не дивно. Бо саме з легкої, але не досить чистої руки своїх керівників та покровителів, а саме керівника агентства Коваліва, відповідальних працівників агентства Кравченко, Литвиненка цей керівник намагається добратися до стерна влади в органах рибоохорони Миколаївської області, щоб і надалі берега морського узбережжя Миколаївщини були вкриті браконьєрськими знаряддями лову, а держава недотримувала колосальні кошти у вигляді податків і зборів від господарської діяльності, як вносять це в доход держави чесні, сумлінні рибалки.

Пишним цвітом квітне браконьєрський креветковий промисел на Кінбурнській косі. А воно і не дивно. Маючи таку міцну кришу, можна не перейматися за своє майбутнє. Бізнес, який роками приносить мільйонні надприбутки усім учасникам схеми є надійною запорукою недоторканості та ще й карколомного кар’єрного росту.

В країні, яка кров’ю своїх кращих синів виборює своє право бути вільною і квітучою, недоторканих ділків від влади бути не повинно.

Хочете працювати чесно – ідіть і працюйте, і платіть податки, створюйте робочі місця, а маєте жагу наживатися, користуючись правом наданим вам державою на виконання її функцій, будьте ласкаві коліном під зад, і як казали, на смітник історії.

Маємо надію, що дана замітка стане поводом для журналістського і не тільки журналістського розслідування: як чиновник зміг пройти спеціальні перевірки і сито конкурсів без жодного питання про його «героїчне» минуле.

Але це вже зовсім інша історія».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *