В Николаеве безработным помогают открыть собственное дело

15 декабря 2018, 8:31

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Більше мільйона гривень допомоги на відкриття власної справи безробітним миколаївцям цього року надали в регіональній службі зайнятості. Про це стало відомо сьогодні, 14 грудня, під час бізнес-зустрічі «Разом до успіху»,  яка в черговий раз зібрала в Миколаївському обласному центрі зайнятості представників органів законодавчої влади, успішних роботодавців з числа колишніх безробітних, в тому числі демобілізованих учасників АТО, роботодавців, які скористалися послугою служби зайнятості компенсації витрат на ЄСВ та заробітну плату, а також  майбутніх підприємців Миколаївщини.

«Для одних втрата роботи – це справжня проблема, а для інших – початок нового життя. Саме так міркують безробітні, які вирішили зайнятися власним бізнесом. У разі відсутності на ринку праці підходящої роботи, обласна служба зайнятості допомагає безробітним у відкритті власної справи, враховуючи послідовність надання певного пакету соціальних послуг безробітним, які виявили сприятливі для підприємництва особисті якості. В цьому пакеті – інформування, консультації, професійне навчання, захист бізнес-планів, виплата одноразової допомоги. З початку з року 34 безробітних стали підприємцями за такої підтримки. Загальна сума цієї допомоги у 2018 році  – більше одного мільйону гривень. Вчорашні безробітні тепер займаються сільським господарством, в будівельній, торговельній сферах, надають рекламні послуги та послуги з перевезення», — про це повідомив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Також  перед учасниками виступили підприємці-роботодавці з числа колишніх безробітних, які скориставшись послугою служби зайнятості не тільки відкрили власну справу, а й створили нові робочі місця та скористалися  допомогою з компенсації єдиного соціального внеску.

«У 2015 році я відкрила власну справу в сфері краси. Завдяки фінансовій підтримці служби зайнятості в моєму салоні працюють 5 фахівців з числа колишніх безробітних. Не зупиняюся на досягнутому, планую відкрити фотостудію і за допомогою фахівців служби зайнятості підібрати кваліфікованих фахівців », — поділилася своїм досвідом роботодавець Тетяна Климець.

З початку року по Миколаївській області 126 роботодавців отримали компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштування 257 зареєстрованих безробітних на загальну суму  1680,4 тис.грн.

Дипломи за активну життєву позицію та особистий внесок у створення робочих місць учасникам заходу вручив директор ОЦЗ Д.Оборонько.

«Приємно бачити перед собою самодостатніх особистостей: креативних, ініціативних, творчих, незалежних, наполегливих, працьовитих. – відмітив Дмитро Оборонько – Працюючи самі, ви не тільки забезпечуєте достаток своїм родинам, а й ще створюєте нові робочі місця, даючи заробіток іншим, наповнюючи скарбницю податками».

Відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *