В Николаеве будущие строители знакомились с литературой и слушали музыку

01 декабря 2017, 12:43

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У приміщенні бібліотеки Миколаївського будівельного коледжу відбулося засідання методоб’єднання завідуючих бібліотеками ВНЗ 1-2 рівня акредитації.

Вступне слово взяв директор МБК КНУБА Бондаренко Георгій Григорович, наголосивши на важливій ролі бібліотеки у вихованні сучасного студента. Відкрила засідання – голова метод’обєднання — Гладьо Ірина Юріївна, розповівши про впровадження системи УДК (Універсальної десяткової класифікації). Після неї виступила зав. бібліотекою Миколаївського будівельного коледжу – Колосович Тамара Іванівна, з презентацією “Бібліотека – територія пізнання добра та милосердя”.

Адміністрацією коледжу, в особі Смирнової Антоніни Олександрівни, та студентами четвертого курсу був підготовлений сюрприз -відкриття виставки  “Архітектура старого Миколаєва” (Оповідь в листівках та будматеріалах). Студенти IV курсу одягнуті в речі кінця 19 століття розповіли про поштові листівки з зображеннями нашого міста, які розміщенні у вітринах, дали опис Миколаєва за першим путівником, виданим у  1869 році, про архітекторів міста Л. Опацького, Ф. Вунша, Є. Штукенберга, К. Акройда, який був керівником і архітектором багатьох будівель Миколаєва, в тому числі і будівлі коледжу. Студент вміло зіграв роль Акройда, який розповів про будматеріали та труднощі з якими зіткнулися  при побудові об`єктів у Миколаєві. Усе це допомогло зануритись у атмосферу виставки ще більше.

Наприкінці зустрічі відбулося ток-шоу “Автограф на пам’ять” під керівництвом  старшого викладача суспільно-гуманітарних дисциплін, викладача вищої категорії Попової Ольги Вікторівни та зав.бібліотекою Колосович Тамари Іванівни. Головними учасниками цього ток-шоу стали :

–  Марущак Віра Іванівна, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України, бібліотекар, педагог;

–  Димо Валентина Вікторівна, директор Миколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи Миколаївської обласної ради для дітей з психічними та розумовими потребами;

–  Ільченко Галина Іванівна, організатор культури і дозвілля в Миколаївському геріатричному пансіонаті.

Студенти коледжу привітали усіх присутніх, а героїням ток-шоу подарували концертні номери: вірші, пісні, та музичну композицію.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *