В Николаеве возник конфликт из-за того, что маршрутка отправилась не вовремя

11 июля 2020, 14:11

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Из-за того, что маршрутка № 23 отправилась не вовремя от конечной на Центральном рынке в Николаеве, возник конфликт, о котором сообщает в группе Contact Center при Миколаївській міській раді Антонина Рудычик.

Водитель 23-го маршрута не выехал в то время, которое положено по графику, а его знакомый стал грубить женщинам на остановке.

Стоит отметить, что заявитель получила ответ:

Служба Оперативного Реагування За інформацією Управління транспортного комплексу:
Шановна Антоніно Рудичик! Повідомляємо, що 09.07.2020 начальником управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради здійснена виїзна перевірка на кінцеву зупинку міського автобусного маршруту загального користування №23 для з’ясування обставин із вказаного Вами інциденту. Згідно п.п.7 п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» на період дії карантину забороняється здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Враховуючи послаблення протиепідемічних обмежень, але не повну їх відміну, можливі коригування у роботі транспорту. Таким чином з’ясовано, що 08.07.2020 о 19:15 годині автобус був вже заповнений та чекати графіку руху не було доцільним. Просимо Вас, в умовах карантину, з розумінням ставитись до ситуацій коли деякі маршрути можуть працювати не за графіком, а бути скориговані диспетчером на місті. Також надаємо Вам номер телефону диспетчера для довідок: +380634393458.

Ранее сообщалось, что более 30 минут пассажиры ждут маршрутку в Николаеве: фирма-перевозчик бездействует, а транспортный отдел горисполкома занят отписками.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *