В Николаеве впервые проходят отборочные соревнования по футболу среди украинских команд правоохранителей

11 июля 2019, 22:05

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Урочисте відкриття змагань відбулось сьогодні, 11 липня, на спортивному майданчику Миколаївського фізкультурно-оздоровчого комплексу за участі заступника начальника Головного управління Нацполіції в Миколаївської області полковника поліції Сергія Кобця, начальників Управління кадрового забезпечення полковника поліції Олексія Попкова та керівника відділу професійного навчання підполковника поліції Олександра Миціка. 

Відбірковий етап змагань з міні-футболу «Кубок Голови Національної поліції України» серед правоохоронців на Миколаївщині проводиться вперше.

У відбіркових спортивних перегонах беруть участь збірні команди поліцейських із Запорізької, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської, Херсонської та Черкаської областей.

За словами заступника начальника Миколаївського главку поліції Сергія Кобця, за два дні проведення спортивних змагань поліцейські зможуть продемонструвати гідний рівень підготовки своїх команд.

«Футбол – це один із найпопулярніших видів спорту, і я радий, що саме на Миколаївщині відбуваються такі змагання. Сподіваюсь, що команда-переможець відбіркового етапу Кубку з міні-футболу стане володарем Кубку Голови Національної поліції України. Бажаю усім учасникам гарної гри та об’єктивного судейства», —  зазначив Сергій Кобець.

У свою чергу головний суддя змагань Леонід Малий привітав усіх учасників з початком змагань, зауваживши, що саме на відбірковому етапі у Миколаєві буде визначена команда, яка представлятиме честь поліції на фінальних змаганнях.

За результатами матчів обиратимуть найкращу команду з міні-футболу з поміж шести обласних підрозділів поліції.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *