В Николаеве вручили награды за Честь и Достоинство

09 августа 2017, 9:15

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

За ініціативи голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко спільно з Благодійним Фондом «Фонд» Волонтерський пост» розпочато нагородження військовослужбовців нагрудним знаком «Обов`язок виконано з честю» (Честь та Гідність). 
Сьогодні заслужені нагороди отримали учасники антитерористичної операції старший сержант, командир відділення В/Ч 0224 ( 79 ОДШБР) Віталій Чабаненко, перший заступник командира протитанкового дивізіону бригадної артилерійської групи військової частини А-2802 ( 36-та ОБМП), майор Антон Логвінов, командир другого батальйону морської піхоти А 2802 ( 36-та ОБМП), майор Віктор Сікоза. Аналогічні нагороди буде передано Павлові Адаменку ( 79-та ОДШБр) та Віктору Товкачу (36-та ОБМП).
Нагороджені сьогодні хлопці, за плечами мають колосальний досвід захисту територіальної цілісності і незалежності країни, користуються повагою серед бойових побратимів, підлеглих та волонтерів.
Під час зустрічі порушувалось питання житла для військових офіцерів та членів їх родин. 


» Питання житла необхідно в першу чергу вирішувати для справжніх бойових офіцерів та членів їх родин. Для таких як Ви, хлопці. Ми в межах своїх повноважень готові контролювати процес. Раніше ми виділяли 10 мільйонів гривень на придбання житла. Їх отримали військовослужбовці з інвалідністю. Тому й на далі депутатський корпус Миколаївської обласної ради готовий підключатися до вирішення житлового питання військових»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.


Також голова обласної ради подякувала волонтерів Ірину Абрамову та Юлію Немлій за активну підтримку та систематичну допомогу військовослужбовцям у зоні проведення АТО.
» Хочу сказати слова вдячності жінкам-волонтерам. Протягом трьох років Ірина Абрамова та Юлія Немлій виїжджають на позиції до наших захисників. Непоодинокі випадки, коли вони дістаються у найгарячіші місця. Завдяки Юлії та Ірині хлопці отримують все необхідне. Ці жінки — справжні героїні»,- наголосила Вікторія Москаленко.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *