В Николаеве демонтировали 6 нелегальных АЗС, прекращена деятельность 3 АГЗС

25 января 2019, 16:55

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У грудні 2018 року голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко поставив завдання головам РДА, ОТГ та міським головам Миколаївщини направити, задля безпеки людей, усі зусилля на боротьбу з нелегальними автозаправними та автогазозаправними станціями на території області. Перш за все через те, що нелегальні об’єкти, які працюють у цій сфері є потенційно-небезпечними, і такими, що не відповідають вимогам охорони праці, промислової та техногенної безпеки, а також природоохоронного законодавства.

У місті Миколаєві, як найбільш густо заселеній території Миколаївської області – це питання стоїть особливо гостро.

Наразі у Миколаєві демонтовано 6 операторських автомобільних заправних станцій, припинено діяльність декількох незаконних АГЗС, підготовлено 9 проектів рішень міської ради про розірвання договору оренди за нецільове використання земельних ділянок.

Про це повідомив заступник Миколаївського міського голови Юрій Степанець у ході проведення зборів керівного складу місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Миколаївської області щодо підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту в 2018 році у п’ятницю, 25 січня.

Так, за словами Юрія Степанця, у Миколаєві розташовано 105 автомобільних заправних станцій, у тому числі газових.

«Управлінням земельних ресурсів Миколаївської міської ради проаналізовані акти обстежень земельних ділянок, виявлено 24 факти самовільного зайняття земельних ділянок АЗС та АГЗС», — повідомив він. При цьому, задля вирішення питання у рамках закону відповідні листи направлено до Держгеокадастру та АТ «Миколаївобленерго» щодо відключення електропостачання нелегальних споруд.

Крім того, комісією з питань упорядкування розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва розглянуто питання законності розміщення 10 пересувних тимчасових споруд – операторські газової АЗС. У грудні 2018 року 6 операторських демонтовано.

Припинено діяльність також незаконних АГЗС за адресами: вул. Космонавтів, 81В, вул. Залізнична, 1Д, Херсонське Шосе, 115.

Заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи наголосив, що питання, як і раніше, знаходиться на пильному контролі голови облдержадміністрації Олексія Савченка, і відпрацювання цього доручення, перш за все, дозволяє керівництву на місцях подбати про безпеку жителів. Тож робота спільно з представниками ГУ Нацполіції, ДФС, Держпраці, ДАБІ та Держгеокадастру щодо виявлення нелегальних АЗС та АГЗС та вжиття заходів щодо їх демонтажу сумісно з контролюючими органами згідно з вимогами чинного законодавства триває й надалі.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *