В Николаеве Джаз Бэнд празднует юбилей

08 мая 2018, 17:46

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Нещодавно народний естрадний оркестр  «Джаз Бэнд» Обласного палацу культури  (керівник – заслужений діяч мистецтв України Михайло Полторак) відзначив своє 20-річчя.

У 2009 році оркестру присвоєне почесне звання «народний аматорський колектив».

І як годиться, цієї чудової весняної днини оркестр та його керівник приймали поздоровлення. Заступник начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Бойченко В.Б. вручив відзнаку обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» Полтораку М.К.  та загадав студентські роки, коли він навчався у Михайла Кириловича.

До привітань приєдналася помічник народного депутата Потьомкіна А.Є. та вручила Подяку народного депутата України Козиря Б.Ю.

У квітах, які вручила директор Обласного палацу культури Добкіна М.М., — любов і глибока повага всього трудового  колективу.

Михайло Кирилович – талановитий диригент, педагог та аранжувальник.  Багато років він служить вірою і правдою музичному мистецтву. А служити такому жанру як естрадно -джазова музика  вимагає високого професіоналізму.

Діяльність народного естрадного оркестру   є спільним проектом Миколаївського коледжу музичного мистецтва (раніше — державного вищого музичного училища) та Обласного палацу культури.  По суті,  — це   творча лабораторія, де впроваджуються інноваційні технології щодо розвитку виконавської майстерності. Сьогодні важко переоцінити  значення  цього проекту у формуванні молодих фахівців та виконавців.

Робота колективу дає можливість молодим музикантам  бути більш освіченими, креативними, компетентними і конкуренто спроможними  у власній професійній діяльності. А більш досвідченні музиканти мають унікальну можливість працювати  із одним з найталановитіших диригентів України та переймати його унікальний досвід.

У  репертуарі колективу налічується понад  150 творів українських та зарубіжних композиторів.

Характерною ознакою оркестру є своєрідність та жанрово-стильова різноманітність репертуару: від народної пісні до кращих зразків української естради, від класичних до сучасних джазових творів.

Кредо Михайло Кириловича – популяризація української національної музики.

У роботі колективу широко  використовується імпровізаційна форма естрадно-джазового музичного виконавства, яка сприяє залученню учасників до активної творчої діяльності.

Іванов О.К, колишній директор Миколаївської філії  Київського національного університету культури і мистецтв,  був в числі  гостей свята. Олександр Кузьмович  був у захваті від концерту та поставив колектив у ряд з найкращими естрадно-джазовими колективами України.

У програмі прозвучали твори  Енді Кларка,  Гордона Гудвіна, Джерома Річардсона,  Джесіки Корніш, Артура Сандовал, Генрі Манчіні, Роба Томаса, Джері Новака, Джорджа Майкла, Джорджа та Айра Гершвінів, Глена Мілера, Артуро Сандоваль, Ленні Ніхауса, Ентоні Ньюлі, Леслі Брікаса, Ігоря Поклада,  В’ячеслава Хурсенка,  Володимира Івасюка, Святослава Вакарчука, Олександра Білаша та Вадима Красноокого  у виконанні  оркестру та солістів –вокалістів: заслуженого діяча мистецтв України Олега Кедіса, Катерини Акманової,  Германа Кравченка, Діани Лященко,  Дмитра Віннікова,  Тетяни  Пономарьової, Павла Гурця, Юлії Трофімової.

На високому професійному рівні прозвучали солісти-інструменталісти, серед них  —  Олег Поманський (труба), Юрій Руль (саксофон), Євген Драго (клавішні), Павло Гетьманцев (саксофон), Андрій Зубков (тромбон), Микола Попов (тромбон).

Режисеру-постановнику Олександру Субботіну вдалося органічно вплести у канву дійства оригінальне режисерське рішення та  цікавий музикознавчий матеріал.

Побажаємо народному естрадному оркестру  «Джаз Бэнд» Обласного палацу культури і його незмінному керівнику, Полтораку Михайлу Кириловичу,  подальших творчих успіхів!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *