В Николаеве завершился педагогический конкурс «Новое имя-2019»

30 ноября 2019, 19:32

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Палаці творчості учнів міста Миколаєва відбувся завершальний етап міського педагогічного конкурсу «Нове ім’я-2019»,в якому прийняла участь вчителька МЗОШ26 Олена Степура (директор Ірина Пастушкова).

Саме під час цього конкурсу педагоги демонстрували свої таланти та показували те, наскільки вони креативні і як люблять працювати з дітьми. Цей конкурс довів, що праця вчителя це не нудні лекції, уроки, на які діти не хочуть ходити — це зовсім інше. Це інтерактивні уроки, цікава та потрібна в майбутньому інформація і задоволені учні. Це співпраця та взаємодія вчителя з учнями.

Конкурс проводиться за ініціативи та підтримки управління освіти Миколаївської міської ради та Миколаївського науково-методичного центру.

Вже 22 роки існує «Нове ім’я». І за цей час в ньому взяли участь 349 активних, творчих та наполегливих молодих педагогів міста. Цього року учасниками заходу стали 12 молодих учителів суспільно-гуманітарного циклу з 10 закладів освіти міста: шкіл №№16, 26, 31, 42, 47, 53, 56, 64, Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова, Миколаївського класичного ліцею.

За результатами трьох попередніх етапів у фінал вийшли 5 учасників. Це Олена Степура, учитель зарубіжної літератури ЗОШ №26, Катерина Семченко, учитель української мови і літератури Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова, Олена Козирева, учитель англійської мови ЗОШ №16, Віталій Ісаєв, учитель української мови ЗОШ №56, Назар Гончаренко, учитель історії ЗОШ №53.

На сцені вони випробували свої сили у творчих етапах конкурсу із загальної теми «Зліт амбасадорів освіти».

А переможцем став учитель школи №56 Віталій Ісаєв


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *