В Николаеве за 15 минут можно получить биометрический загранпаспорт

12 марта 2019, 14:44

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У жовтні 2018 року в Центрі з надання адміністративних послуг м. Миколаєва почали оформлювати біометричні закордонні паспорти. Тоді у ЦНАПі урочисто видали перший документ. Про попит на дану послугу та інші питання щодо підвищення ефективності роботи установи розповів директор департаменту з надання адмінпослуг міської ради Дмитро Лазарєв в ефірі телеканалу «Март».

За словами керівника, відтоді, як кількість оформлених у ДНАП закордонних паспортів перевищила 6 тисяч, рахувати припинили.

— Адже наше головне завдання не в цьому, — сказав Дмитро Лазарєв. — Важливо, що за весь період роботи немає жодного негативного фактору: не було випадків повернення документів через неякісну фотозйомку чи непрацюючий безконтактний носій даних. Головне – це все ж таки якість. Жодного факту, коли б людина не змогла перетнути кордон з цим документом, не зафіксовано.

Оформити паспорт можна у приміщенні ЦНАПу (вул. Адміральська, 20) та в адміністрації Корабельного району (пр. Богоявленський, 314).

Найближчими днями заплановано запуск однієї з найбільш запитаної послуги в Інгульському районі.

— Практика свідчить, що люди охоче звертаються до нашого ЦНАПу та підпорядкованих структур. Терміни виготовлення документів – найкоротші, що можливі в рамках законодавства. Принциповим для нас було не збільшити вартість оформлення. За регламентом термін виготовлення термінового паспорту для виїзду за кордон становить 6-7 робочих днів, вартість біля 800 грн. За звичайною процедурою – 20 робочих днів, вартість 640 грн. Жодних затримок чи збоїв, оплата відбувається на місці. Загалом процедура займає біля 15 хвилин, — розповів Дмитро Лазарєв.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *