В Николаеве мамам посвятили слово, спели о них песни

18 мая 2017, 14:57

Читают: 0 Комментариев: 1 Рейтинг:  
 

В Николаеве коллектив Первой украинской гимназии имени Николая Аркаса под руководством Сергея Бережного провел удивительный праздник, который посвящен всем матерям. Мамам спели песни, сказали им добрые слова. Администрация Центрального района Николаева вручила подарки детям из многодетных семей. На празднике было тепло, радостно, уютно.

— З покоління в покоління для кожного мама та батько – найголовніші люди на Землі, які все зрозуміють, завжди пожаліють і будуть самовіддано любити, незважаючи ні на що.
15 травня пройшло у Палаці творчості учнів свято, присвячене Дню матері, Міжнародному дню сім’ї, у якому брала участь уся гімназійна родина: батьки, учителі, учні та шановні гості. Майже кожен класний колектив (батьки, діти) підготував виступ та привітав свою родину зі святом.
На святі лунали пісні про маму, батьків у виконанні, капели бандуристів «Україночка», вокальних ансамблів «Джерельце» та «Краяни». Усі присутні милувались виступом танцювального колективу «Дивоцвіт», театрального колективу «Зорі».
Гімназійну родину привітали студенти та викладачі МНУ ім. В. О. Сухомлинського (кафедра музичного мистецтва), дует-акордеоністів-вихованців музичної школи №1 імені Римського-Корсакова, вихованці та їхні матусі дитячого садочку №115.
На святі начальник відділу адміністрації Центрального району Миколаївської міськради Рябоволик С.І.вручила багатодітним сім’ям подарунки.
Свято закінчилося виконанням гімназійним хором (учні, батьки, учителі) пісні «Родина», яку підхопив увесь зал.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 1

  1. Родитель

    Гимназия готовит студентов для музпеда Сухомлинки. Лучше бы учились больше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *