В Николаеве молодежь учили, как удачно начать карьеру

24 мая 2019, 16:57

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Це літо може стати для багатьох молодих та амбітних миколаївців успішним стартом у розбудові кар’єри. Що треба зробити, щоб тебе помітив роботодавець, як вдало розпочати своє професійне життя, якого досвіду можна і  треба набути, аби розвиватися як фахівець? Про це говорили під час форуму «Бізнес-молодь: Ефект WOW від співпраці» 23 травня в Миколаївському центрі розвитку місцевого самоврядування.

Представники молоді Миколаєва зустрілися з HR-менеджерами найбільших працедавців міста і області, щоб дізнатись, кого вони шукають у свої колективи, як обирають кандидатів і що для цього потрібно. Серед компаній, які були присутні: lifecell, Приват-банк, Нібулон, Reikartz Hotel Group Лакталіс, Студія шоколаду Pan Chocolatier, Автомир, Коблево тревел та інші підписанти Пакту заради молоді. Партнерами WOW-форуму виступили обласний та міський центри зайнятості.

В.о. директора Миколаївського міського центру зайнятості Андрій Джулай розповів про нові можливості пошуку роботи через електронні сервіси служби зайнятості, відслідковування «смачних» вакансій у соціальних мережах, які центри зайнятості викладають щодня, про програми стажування молодих фахівців за допомогою служби зайнятості та супровід їх після працевлаштування, про можливості відкриття власної справи та запросив до співпраці присутніх роботодавців.

Презентуючи свої підприємства, представники компаній запрошували до себе на співбесіди тих, хто хоче працювати – це основний, на їхню думку, критерій у відборі кандидатів на роботу, а також прагнення людини розвиватися, опановувати нові вміння і навички не лише професійні, а й soft skills.

Зокрема на WOW-форумі молодим людям пропонували вже цього літа спробувати себе в готельно-ресторанній справі, у сфері продажів, комунікаційних послугах, банківській справі, а тим, хто не знайде для себе підходящої роботи, запросили до служби зайнятості, де кожного дня є широкий спектр вакансій як по місту, так і по всій УкраїніНагадаємо, Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Державна служба зайнятості у 2017 році однією з перших долучилася до підписання та реалізації Пакту. Підписуючи документ, ТОП-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді, сприяти умовам для забезпечення менторською підтримкою 1000 молодих людей  до 2020 року.

Миколаївський обласний центр зайнятості


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *