В Николаеве молодой, красивый, креативный коллектив в полном составе пришел на роботу в вышиванках

17 мая 2018, 10:35

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

17 травня 2018 року працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області відзначили свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу – День вишиванки, що відзначається щороку в третій четвер травня.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. З вишиванкою пов’язана вся багатовікова історія українського народу. Адже люди завжди ставився до вишиванок як до святині. Вони передавалися з покоління в покоління, з роду в рід, береглися як реліквії…

Свято не передбачає обов’язкових заходів окрім одягання вишиванки – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *