В Николаеве наградили победителей конкурса «Я имею право»

25 мая 2017, 10:59

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

24 мая 2017 в Главном территориальном управлении юстиции в Николаевской области состоялось награждение победителей регионального этапа Всеукраинского конкурса «Я имею право», который проводился с целью формирования у детей и подростков позитивного образа права как государственного института, воспитание чувства важности прав ребенка, разложения морально этических качеств детей, социальной поддержки талантливой учащейся молодежи, содействие их самореализации и творческому развитию.

Права дітей завжди потребують особливої уваги та захисту. Ідея Конкурсу полягає в охоплені найширшої аудиторії дітей. Для втілення завдань конкурсу учасники знайомляться і осмислюють власні права та аналізують ступінь їх захисту.

Водночас, роботи учасників вказують на найважливіші проблеми, на які дорослим варто звернути увагу.

Конкурс також допомагає дітям не боятись висловлювати власну думку та демонструвати власне бачення проблем. Робота над творчим проектом, як правило, стає підставою для обговорення питання прав дітей з батьками, вчителями, тож конкурс виконує своє правоосвітнє завдання.

Після цікавої і тривалої роботи, після вивчення та оцінки декількох десятків малюнків, оголошено результати конкурсу “Я маю право ”. Нам цінна кожна дитяча мрія!

Журі під головуванням заступника начальника управління Інни Фірсової обрало 40 найкращих малюнків трьох вікових категорій.

У своїх малюнках учасники Конкурсу поділилися своїм світобаченням на правову тематику. Школярі зображували право на життя, освіту, медичне обслуговування, працю, відпочинок, сім’ю, піклування, вільне спілкування, свободу совісті, думки і релігії.

Переможців привітав начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, який зазначив, що «всі учасники конкурсу є багатогранними цікавими особистостями, талановитими та неповторними. І завдання нас, дорослих, підтримувати і розвивати їхні таланти та здібності, розширювати кругозір. Саме тому, управління юстиції вкотре ініціює проведення даного конкурсу. Дуже багато в нас талантів, дуже були цікаві роботи, ми усі разом збирались, довго мудрували над малюнками, кого обрати переможцями, нам було надзвичайно важко. Впевнений, що кожен дитячий малюнок, в якому зібрані тепло, щирість та любов маленьких сердець гідний призового місця. Нам цінна кожна дитяча мрія! Тому, у нас немає жорсткого змагання, немає перемоги чи програшу».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *