В Николаеве находят способы, как правильно общаться с безработными, со студентами и школьниками

24 ноября 2018, 21:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 
Протягом двох днів у Миколаївському обласному центрі зайнятості відбулися семінари–навчання фахівців з професійної орієнтації на тему «Впровадження сучасних інструментів в профорієнтаційну роботу з населенням». Фахівці були розділені на дві групи в залежності від стажу та досвіду роботи в державній службі зайнятості, тому навчання проходило за різними програмами.

На навчанні розглядались пріоритетні напрями професійної орієнтації, системність та комплексність в організації профорієнтаційної роботи, сучасні підходи в організації професійної орієнтації учнівської та студентської молоді, організація ефективного функціонування системи семінарів для безробітних.

Проведено практичне заняття щодо надання послуг населенню з використанням платформи для онлайн консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Найбільш досвідченими фахівцями філій ОЦЗ були презентовані 2 майстер-класи з проведення консультаційного семінару «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем». 

Для групи з молодими фахівцями була запрошена викладач кафедри психології Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського, завідувачка профорієнтаційним кабінетом Людмила Опанасенко, яка ознайомила учасників семінару з основами проведення індивідуальної професійної консультації.
В другій частині семінару–навчання проведені тренінгові заняття, на яких за допомогою інтерактивних вправ учасники вивчали структуру тренінгу, техніки його проведення, особливості тренінгових занять для безробітних різних категорій.
Позитивний заряд від навчання та спілкування з колегами допоможуть фахівцям надавати послуги клієнтам на більш високому якісному рівні.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *