В Николаеве нашли 17-летнего парня, который пытался потушить Вечный огонь

17 августа 2019, 14:34

Читают: 0 Комментариев: 1 Рейтинг:  
 

Раніше ЗМІ повідомляли, що у Миколаєві невідомий юнак залив Вічний вогонь газованою водою. Подію знімали на відео, яке потім було опубліковано в соціальних мережах, що викликало обурення громадськості та правоохоронців.

Інспектор ювенальної превенції поліції Центрального району впізнав на відео свого 17-річного підопічного, з яким раніше вже проводив профілактичні заходи з приводи неналежної поведінки підлітка.

Цього разу поліцейський не обмежився лише спілкуванням із хлопцем про неприпустимість таких ганебних вчинків у подальшому, а склав відносно нього протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до адміністративного арешту на строк до п’ятнадцяти діб.

Також до адміністративної відповідальності притягнуто й матір неповнолітнього за неналежне виконання обов’язків щодо виховання сина (ч. 1 ст. 184 КУпАП), що тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 1

  1. Аватар Рома сто баксов.

    Это старый шаманский ритуал, он пытался просто так совершить кормление духов. Этот ритуал постоянно совершает министр обороны РФ Шойгу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *