В Николаеве на улице Лесковой после аварии на водопроводе удалось стабилизировать ситуацию

06 мая 2018, 15:28

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Аварійну ситуацію на колекторі по вул. Ліскова силами аварійних служб МКП “Миколаївводоканал” поки що вдається підтримувати у стабільному стані. Для того, щоб не підвищувався рівень стоків було додатково викопано ще дві траншеї, наразі їх п’ять. Роботи на місці аварії під цілодобовим контролем спеціалістів технічного директора Василий Тельпис (Vasily Telpis), керівника служби водовідведення Александр Зубов (Alexandr Zubov), начальника каналізаційних мереж Алексей Кулаков, про це повідомляється на сторінці водоканалу у Фейсбуці.

Окрім пошуку грошей на реконструкцію колектора по вул. Ліскова в місті ще 33 кілометра таких каналізаційних мереж, на заміну яких необхідно орієнтовно 2 млрд. 310 млн. 520 тис. Та ще 93 км аварійних водогонів, орієнтовна вартість заміни яких — 1 млрд. 16 млн. 148 тис. Спеціалісти МКП “Миколаївводоканал” за дорученням мера Александр Сенкевич вже завершують розробку програми “Реконструкція мереж водопостачання та водовідведення”.

Аварія на водогоні Дніпро-Миколаїв, який забезпечує водою все місто, за умови відсутності резервного джерела — це ще один цвях у труну каналізаційних та водопровідних мереж Миколаєва. Мовчати ми більше не можемо, без підтримки міської влади ми не впораємось. Прийняття міської програми — це вихід. Ми зможемо розподілити навантаження на міський бюджет, поступово розпочавши реконструкцію. Паралельно я особисто роблю все можливе, для того, щоб знайти фінансування з інших джерел, адже у тарифі вартість реконструкції не закладена.

Настав час забути про політику і об’єднати зусилля, адже жителі міста довірили нам свою безпеку і комфорт. Ми не можемо їх підвести.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *