В Николаеве облздрав переезжает на новое место

05 сентября 2018, 14:48

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

З метою економії бюджетних коштів, оптимального використання нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області управління охорони здоров’я облдержадміністрації з вересня 2018 року знаходитиметься за адресою: вул. Адміральська, 35.
Обласний центр здоров’я, що до цього розміщувався за цією адресою, відповідно змінює розташування та знаходитиметься за адресою: вул. Садова, 18/6.
До цього часу управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласний центр здоров’я розташовувалися у будівлях загальною площею понад 1200 квадратних метрів. Використання нерухомого майна такої площі потребує додаткових зусиль та фінансових інвестицій для підтримання приміщень та будівель у робочому стані.

У зв’язку з вищевикладеним прийнято рішення, узгоджене з фондом державного майна України по Миколаївській області, про оптимізацію робочого простору управління та обласного центру здоров’я, яке найближчим часом буде трансформовано у Миколаївську філію Центру громадського здоров’я України.

Юрій Багрянцев


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *