В Николаеве перекресток проспекта Мира и ул. Театральной почистили от киосков

08 ноября 2019, 12:54

Читают: 0 Комментариев: 2 Рейтинг:  
 

У Миколаєві відділом контролю та нагляду за благоустроєм департаменту проведено роботи з демонтажу 12-ти малих архітектурних форм (кіосків), встановлених з порушенням чинного законодавства. Таким чином перехрестя на проспекту Миру та вулиці Театральної стало безпечнішим, а на одному з пішохідних переходів – звільнено прохід.

«Ми почистили перехрестя проспекту Миру та вулиці Театральної від МАФів. Загалом звідти прибрано 12 кіосків. Хтось з власників прибрав свої будови сам. Інші — довелось прибирати нам. Всі були завчасно попереджені про демонтаж, але все рівно це викликало обурення. В одному випадку довелося викликати поліцію: господарі спочатку не хотіли звільняти земельну ділянку, а потім взагалі закрилися в кіоску. Хочеться наголосити, що якщо ми попередили про демонтаж, то він обов’язково відбудеться. Тому не треба ускладнювати життя не собі, ні нам. Виходи два в таких випадках: або вивозите самі свій кіоск, або його прибираємо ми. Якщо МАФ встановлений незаконно – його буде демонтовано!», — Андрій Єрмолаєв, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 2

  1. Аватар Сергей

    Убрали парочку и как насмешка оставили те кто крышует.Как кофе ларек на советской кофегоу.там уже прям капиталка возле скверика

  2. Аватар Есекс

    нет в Николаеве никакой театральной. эта улица называется Васляева. сдохните, майдауны!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *