В Николаеве поймали нелегала

07 июня 2019, 19:47

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно з поліцейськими Управління стратегічних розслідувань ГУНП та Державною міграційною службою в Миколаївській області затримали громадянина Грузії, щойно він звільнився з виправної колонії, де відбував покарання за вчинення майнових злочинів у особливо великих розмірах.

 

У зв’язку з тим, що іноземний громадянин після звільнення з колонії, де перебував понад сім років, може продовжити вчиняти кримінальні правопорушення на території області, миколаївські правоохоронці звернулись із поданням до Управління державної міграційної служби про його примусове видворення.

На підставі рішення суду поліцейські затримали іноземця щойно він, у зв’язку із закінченням терміну відбування покарання звільнився із місць позбавлення волі, та ознайомили з постановою про примусове видворення з території України із забороною щодо подальшого в’їзду на три роки.

На теперішній час чоловік знаходиться у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства міста Вознесенськ та в подальшому буде видворений з України.

Заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері тривають.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *