В Николаеве полицейские провели отработку мероприятий общественной безопасности

18 октября 2019, 14:21

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаєві поліцейські провели відпрацювання заходів громадської безпеки у Заводському районі.

Особовий склад Заводського відділу поліції разом із спецпризначенцями роти поліції особливого призначення та тактико-оперативного реагування (ТОР) патрульної поліції у складі піших та автопатрулів вчора, 17 жовтня, провели профілактичне відпрацювання мікрорайону «Намив» та «Ліски».

Головною метою цього комплексного заходу була профілактика правопорушень, посилення безпеки громадян, попередження та розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, запобігання незаконному обігу зброї і наркотичних речовин.

Увесь час проведення відпрацювання координував дії, керував силами і засобами, що були задіяні у заходах, аналізував та узагальнював результати оперативний штаб.

Під час рейду правоохоронці перевіряли місця відпочинку громадян, нічні розважальні заклади та гаражні кооперативи.

Також здійснили перевірку осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, раніше судимих, які схильні до вчинення правопорушень, та таких, що перебувають під домашнім арештом. За місцем проживання відвідали власників зброї, щоб перевірити як вони дотримуються правил її зберігання, та у результаті у двох громадян вилучили мисливську рушницю та газовий пістолет.

У підсумку відпрацювання розкрито крадіжку та складено 30 адміністративних протоколів, які в подальшому правоохоронці скерують до суду для прийняття законного рішення.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *