В Николаеве попросили предпринимателей не препятствовать инспекторам управления Гоструда во время проверок

19 октября 2018, 9:21

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаєві відбулося засідання Регіональної ради підприємців при обласній державні адміністрації.

Серед запрошених гостей участь у засідання взяли представники управління Держпраці у Миколаївській області, Головного упралівння Державної фіскальної служби у Миколаївській області, Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

Під час засідання Яна Скуратовська, уповноважена особа — перший заступник начальника управління Держпраці у Миколаївській області, визначила присутнім підстави для проведення інспекційних відвідувань, у тому числі в рамках реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 року № 649-р,  посадовими особами управління Держпраці у Миколаївській області.

Відповідаючи на гарячі висловлювання представників бізнесу щодо проведення відео та фото фіксації під час інспекційних відвідувань, перший заступник начальника управління Держпраці у Миколаївській області обґрунтувала правомірність дій підлеглих, а також  підкреслила, що з метою забезпечення безпеки інспекторів праці до проведення заходів контролю можуть залучатися представники Національної поліції.

Члени регіональної ради підприємців при Миколаївській облдержадміністрації дізнались про неприпустимі випадки протиправних дій щодо інспекторів праці управління Держпраці у Миколаївській області, зокрема утримання у замкненому приміщенні протягом чотирьох годин.

У цілому за формою проведення засідання походило на брифінг, у якому члени регіональної ради підприємців при Миколаївській облдержадміністрації  по черзі ставили питання до уповноваженої особи управління Держпраці у Миколаївській області. Учасники заходу дізнавалися про повноваження органів місцевого самоврядування під час проведення перевірок щодо дотримання законодавства про працю, особливості застосування заходів впливу до порушників, а також подій, що криються під  термінами «недопущення до перевірки» та «створення перешкод у проведенні перевірки» тощо.

Наприкінці засідання, на прохання голови Регіональної ради підприємців при Миколаївській облдержадміністрації Олени Герасимчук, Яна Скуратовська висловила побажання, зокрема, щоб суб’єкти господарювання дотримуватися вимог чинного законодавства, не створювати перешкод інспекторам праці під час проведення відвідування чи інспекційного відвідування, виконувати приписи посадових осіб управління Держпраці у Миколаївській області з метою уникнення штравних санкцій.

Прес-служба управління Держпраці у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *